Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Tarafsız Yerel Gazeteciler Derneği ve Başkent Haber Zafer Partisi’ni Ziyaret Etti…

2 sene önce
95 kez okundu
Tarafsız Yerel Gazeteciler Derneği ve Başkent Haber Zafer Partisi’ni Ziyaret Etti…

Tarafsız Yerel Gazeteciler Derneği (TYGD) Zafer Partisi’ne ziyarette Bulundu.

Ziyarete TYGD Genel Başkanı Kenan AKÇAHANOĞLU, TYGD Yöneticisi ve Asi Haber sorumlusu Mehmet ALTIPARMAK, TYGD Yöneticileri Emre GÜLTOPÇU,Önder İLDEŞ ve Başkent Haber İmtiyaz sahibi Nuri ŞAHİN Katıldılar.

TYGD Temsilcileri Zafer Partisi Genel Başkanı Prof.Dr.Ümit ÖZDAĞ’ı makamında ziyaret ettiler. Zafer Partisi’nin kuruluş amacı ve çalışmaları hakkında bilgi aldılar. ÖZDAĞ: “Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yerel ve ulusal basın ile koordineli çalışarak partimizi, hedefimizi, ilkelerimizi ve politikalarımızı halka anlatma konusunda desteklerinizi bekliyoruz. Basın her partiye eşit mesafede olmalı halkın tarafsız bilgi almasına olanak sağlamalıdır” dedi.

TYGD Heyeti daha sonra, Zafer Partisi Eğitim, Tanıtım ve Propogandadan Sorumlu Gn. Bşk. Yrd. E.Bülent KUTLU, Kadın ve Çocuk Politikalarından Sorumlu Gn. Bşk. Yrd. Julide Nihal YILMAZ, STK’dan Sorumlu Gn .Bşk. Yrd. Yaşar ASİLER, Parti Genel Sekreteri Cezmi POLAT ve Genel Sekreter Yardımcısı Feridun YILDIZ’ın makamlarına ayrı ayrı nezaket ziyaretlerinde bulundular.

Çalışmalarında başarılar dilediler ve ziyareti sonlandırdılar.

Haber: Nuri ŞAHİN

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.