Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Ragbi Federasyonu Başkan Adayı Ejder, Seçim camiamıza hayırlı olsun

2 sene önce
67 kez okundu
Ragbi Federasyonu Başkan Adayı Ejder, Seçim camiamıza hayırlı olsun

Metin Ejder, Türkiye Ragbi Federasyonu başkanlığına aday olduğunu düzenlediği basın toplantısı ile açıkladı.

Ragbi Federasyonu Başkanı Metin Ejder: “Faaliyetlerimizi ciddiyet ile icra ederek tüm sporcuların adil bir yarış içerisinde olmasını sağlayacağız”

Türkiye Ragbi Federasyonu’nun 29-30 Ekim tarihinde yapacağı seçiminde aday olacağını açıklayan Metin Ejder, “Camiamızın önemli değerlerinin isteği doğrultusunda. Ragbi Federasyonu başkanlığına adaylığımı açıklamış bulunuyorum.”

Rağbi Federasyonu ile ilgili daha detaylı paylaşımlar ile yapacağımız çalışmalar ve projelerimizi yakın zamanda tekrar yapacağımız medya ve basın toplantısında spor camiamız ile paylaşacağız. Herkesin ulaşabileceği kapılarımızın sonuna kadar açık olacağı şeffaf-adil bir yönetim anlayışına sahip olacağız.”diyen

Ejder, sözlerine şu şekilde devam etti.

“Tutarlı, planlı, hesaplı, programlı çalışacağız. Faaliyetlerimizi ciddiyet ile icra ederek tüm sporcuların adil bir yarış içerisinde olmasını sağlayacağız. Sürekliliğini sağlayacağımız projelerimiz ile organizasyonlarımızın ve kulüplerimizin iş birliklerinin artmasının yanı sıra alt yapıların, teknik insan kaynağının ve sporcu sayımızın gelişmesine katkıda bulunacağız.

Gelecek 3 yıl İçerisinde gerçekleştirilecek projelerı ile federasyonumuzu hesap verilebilirlik ve liyakat anlayışıyla yöneterek maddi olanakları ve etik değerlerimizi yeniden yükselteceğiz.

Samimiyet ile her kulübün kendi şartlarını dinleyerek, geliştirecek, paylaşımcı, iletişime açık bir yönetim anlayışı ile camiamızdaki herkese eşit mesafede olacağız. Bu süreçte federasyonumuza ait tüm branşların yapılabileceği tesisler kazandıracağız.

Daha önce ülkemize başarılar kazandıran kadın sporcularımıza da tekrar destek vererek, yine ülkemize milli düzeyde büyük başarılar getirmesini sağlayan Kadın Milli Takımlarımızı yeniden oluşturacağız.

Beyzbol, Softbol, Amerikan Futbolu ve Ragbi faaliyetlerini ulusal ve uluslararası etkin temsili ve gerçekten tanıtımını yapacağımız günler çok yakın.

Ülkemizin her bölgesinde. Branşlarımızı yaymak için alt yapı çalışmalarına hız vereceğiz.

Federasyonumuzun uluslararası faaliyetlerinde resmi katılımları sağlayarak milli takımlarımızı hakettiği seviyeye çıkaracağız. Profesyonel Kulüplerin kuruluşundan, üniversitelerdeki organizasyonlardan, sahadaki sportif faaliyetlerden, devlet bürokrasisi ve özel sektörden gelen 30 yıllık tecrübemiz ile kendimize olan güvenimiz ve camiamızın desteğine olan inancımız tamdır.

Önümüzdeki adaylık çalışmaları için kısa bir süre olmasına rağmen Beyzbol, Softbol, Amerikan Futbolu ve Ragbi camiasının bu süreci en iyi şekilde değerlendirerek doğru kararı vereceğine inanıyorum.”şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.