Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ORTAK PAYDAMIZ BURSASPOR

3 sene önce
226 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

TARAFSIZ YEREL GAZETECİLER DERNEĞİ BURSA ŞUBE BAŞKANI MAHMUT YAYLA, BURSASPOR TARAFTARLAR DERNEĞİ’Nİ ZİYARET ETTİ.

Bursa- Tarafsız Yerel Gazeteciler Derneği (TYGD) Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Şube Başkanı Mahmut Yayla, Bursaspor Taraftarlar Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Gürmen ve Dernek Yönetimi ile bir araya geldi.

Başkan Mahmut Yayla’ya ziyarette, usta gazeteci ve TYGD Çevre ve Şehircilik Kurul Başkanı Osman Çetin ile Dernek Sekreteri Mergül Demircan eşlik etti.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette, yaklaşan Bursaspor seçimleri, Bursaspor’un geleceği, Bursasporlu taraftarlar ve Bursaspor Taraftar Derneği ve Tarafsız Yerel Gazeteciler Dernekleri’nin sosyal sorumluluk projelerinde yapacağı ortak çalışmalara kadar birçok konuda fikir alışverişi yapıldı.

Başkan Mahmut Yayla’dan, Türkiye çapında il ve ilçeler olmak üzere yaklaşık 400 temsilcisi bulunan Tarafsız Yerel Gazeteciler Derneği hakkında ve özellikle derneğin isminde geçen “Tarafsızlık ilkesi” hakkında detaylı bilgi alan Bursaspor Taraftarlar Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Gürmen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

TYGD Bursa Şube Başkanı Mahmut Yayla: “Siyasetçinin girdiği, siyasetin giremediği bir derneğe ‘Tarafsızlık’ ilkesine sahip bir dernek yönetimi olarak geldik. Doğru da buluştuğumuz ortak paydalarımızı konuştuk. Sn. Başkanımızın hoş sohbeti ve misafirperverliği bizleri ziyadesi ile memnun etti. Vatandaşın haber alma hizmeti gibi kutsal bir mesleği yürüten gazeteci dostlarımızı temsil etmenin üzerimize yüklediği sorumluluk ve bilinci ile yaptığımız bu ziyaret bize daha büyük bir sorumluluk yükledi. Bu güzel şehrin çocukları olarak hedefimiz Bursaspor’umuzun sesini daha gür söylemek, ortak paydamız Bursaspor’umuzu hak ettiği yere çıkarmak için var gücümüzle çalışmak. Bu duygu ve düşüncelerle yaklaşan Bursaspor Başkanlık seçimlerinin başta kadim şehrimize ve Türk futbolumuza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Reklam
Kullanıcı
Kanalda toplam 1165 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.