Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Millet İttifakı’nın basın açıklaması

2 hafta önce
14 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Millet İttifakını oluşturan 6 siyasi partinin ilçe başkanları olarak, 10.03.2023 tarihinde ‘’ 6 Şubat 2023 tarihinde ülkemizde meydana gelen deprem felaketi ve Alanya ilçemizde bu felakete karşı yapılan yardımlar ile Millet İttifakı’nın açıklanan ortak adayı konularında’’ gündemlerini görüşmek üzere ikinci toplantımızı icra ettik.

Yukarıda belirttiğimiz gündem maddeleri doğrultusunda öncelikli olarak, deprem felaketi sebebiyle Alanya’da yaşayan tüm vatandaşlarımızın bir araya gelerek gönüllülük çerçevesinde yaptıkları yardımlarını; bizler onurla, gururla gözlemlemiş olduk. Vatandaşlarımıza yapmış oldukları bu yardımlardan dolayı canı gönülden teşekkürlerimizi sunarız. Ayrıca kamu kurum ve kuruluşları ile STK’ların yardımları; turizm sektöründeki hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarını, ilçemize gelen depremzede vatandaşlarımız adına teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız. Böylece görmüş olduk ki Alanya’mız bir bütün olarak bir araya gelerek bu zorlu günlerde adeta kenetlenmiştir. Ancak turizm sezonunun açılması ile birlikte ilçemizde bulunan depremzede vatandaşlarımızın geri dönüşleri ile ilgili bazı sorunların yaşandığını gözlemlemekteyiz. Bu sorunların da yetkililer tarafından bir an önce giderilmesini talep ederiz.

Akabinde ise Millet İttifakı’nın ortak mutabakat doğrultusunda Cumhurbaşkanı adayı olan Sn. Kemal KILIÇDAROĞLU’nu tebrik ederiz. Artık Türkiye için kenetlenme vakti. Seçim gecesi tarihi başarıya imzamızı hep beraber atacağız. Vatandaşlarımızın da dediği gibi ‘Birleşe birleşe kazanacağız.’ Ortak mutabakat doğrultusunda alınan bu kararın ülkemiz, milletimiz ve Alanya’mız için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederiz.

Millet İttifakı olarak amacımız genel merkezlerimizin tüm Türkiye’deki politikalarının Alanya’da da yerele yansımasını sağlamak olacaktır. Bu doğrultuda Millet İttifakı olarak açıklamış olduğumuz Ortak Politikalar Mutabakat Metni çerçevesinde tüm faaliyetlerimizi gerçekleştireceğiz. Sağlıcakla kalınız.

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1913 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.