Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

BBP’li Muhammet Kayadan Önemli Açıklamalar

2 sene önce
280 kez okundu
BBP’li Muhammet Kayadan Önemli Açıklamalar

BBP’li Muhammet Kayadan Önemli Açıklamalar

BBP KEÇİÖREN İLÇE BAŞKANI KAYA:

“MANSUR YAVAŞ FAZLA ABARTILAN BİR BELEDİYE BAŞKANI”

Büyük Birlik Partisi (BBP) Keçiören İlçe Başkanı Muhammed Kaya Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın fazla abartıldığını söyledi.

 

İlçe Başkanı Kaya, Ben 28 yaşında genç bir siyasetçi olarak Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın özellikle gençler tarafından çok abartıldığını düşünüyorum. Geçmişte Ankaranın bir evladı olarak şahit olduğum diğer belediye başkanı dönemine baktığım zaman Mansur beyin çalışmalarını açıkcası yeterli bulmamakla beraber milletimiz tarafından fazlaca abartıldığını düşünüyorum.” dedi

Kaya, “Belediyecilik zor fakat Türkiye gibi cennet bir vatanı idare etmenin gelin zorluğunu sizler düşünün. Sayın Yavaş’ı Cumhurbaşkanlığına aday olarak görmek isteyen bir kitle var bu kitlenin gözünü biran önce açması gerektiğini düşünüyorum. Düşünce özgürlüğünün olduğu bir ülkedeyiz 6’lı masada yer alan siyasi parti liderleri ağıza alınmayacak kelimeler sarf ediyorlar. Siyasetin yapısını ve ahlakını bozmaya başladıklarını düşünmekteyim.”ifadesini kullandı.

“Buradan genç ve akran olan kardeşlerime ve bu vatanın tüm evlatlarına sesleniyorum.” diyen Kaya, “Bu zor süreçte herkes şapkasını önüne koyup düşünmeli. Kimler bu Vatan için ne hizmetlerde bulundu, kimler mualefet olmak için bu Vatanı yordu. Bizler bu Vatanın evlatları olarak İktidar’da değişim şart mantığını bi köşeye bırakıp, ‘’Türkiyenin Değişimi’’ için daha güzel yerlere gelmesi adına çalışıp çabalamamız gerektiğini düşünüyorum. CHP zihniyetinde bir insanın asla oyları bu memleket için yapılan onca güzel şeye rağmen hiç bir zaman sağ duyulu bir partiye yönelmedi bunun bizzat yaşayan şahidi olarak söylüyorum. Bizler sağ duyulular olarak içine girmiş olduğumuz bir ekonomik sıkıntıda hemen başka yöne yönelme eğilimindeyiz.Bu çok yanlış. Bu evine ekmeği zor şartlarda götüren bir babaya, evladının kuru ekmeği beğenmeyip ama o sofraya bir faydası olmadan babasına sitem edip sırtını dönmesi gibi birşey benim gözümde.”

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.