Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İyi Parti Şırnak İl Başkanından Önemli Açıklamalar

2 sene önce
222 kez okundu
İyi Parti Şırnak İl Başkanından Önemli Açıklamalar

İYİ PARTİ ŞIRNAK İP BAŞKANINDAN ÖNEMLİ ACİKLAMALAR.

 

Geçenlerde Şırnak ilimiz ve ilçelerimizde verilen sağlık hizmetlerindeki sorunları dile getirmiştim.

Yollar ile ilgili sorunları da dile getirmiştik.

İktidar Partisinin Şırnak Teşkilatı ile Belediyesinin Ankara’ya gittiği, ilgili Bakanlıklardan hastane ve ulaşım İçin yatırım talebinde bulunulduğu, sosyal medya hesaplarında paylaşılmış. Bir kez daha hatırlatayım! Hizmet daha öncede gelmişti, bir kez daha gelebilir.

Önemli olan gelen hizmetin öncelikle ŞEFFAF/KALİTELİ/KONTROL EDİLEBİLİR/SÜREKLİLİĞİ OLAN/HER AN HESAP VEREBİLİR bir hizmet olmasıdır. ŞEFFAFLIK önemli olduğu İçin bir kez daha hatırlatayım.

Bu saydıklarım ile hizmet yapılsaydı veya yapılır ise hemşehrilerim ve memleketimizde hizmet veren vatandaşlar temel vicdani olan hizmetlerden kısa bir dönem faydalanıp sonrada tekrar tekrar mağdur olmaz. Bunu söylemişken; Kos kocaman bir ilde 2 aydan fazladır arızalı diye geçiştirilen EMAR cihazını da gene hatırlatayım!!EMAR CİHAZI 2 AYDAN fazladır neden çalışmıyor❗

Bence önce bu çözülmeli ve herkesin anlayacağı dilden ve göreceği şekilde açıklanmalı❗

Festivalde kaza geçiren ve acele ile taburcu edilen kaza zadelerden Kadir E. kendi imkanları ile başka yerde ameliyat oldu. Yüce Yaratan Rabbimdem acil şifalar diliyorum geçmiş olsun diyorum.

T.C. Sağlık Bakanlığı Şırnak İl Sağlık Müdürlüğü

Kaynak Fuat Kızmaz

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.