Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İyİ Parti Pursaklar ilçe teşkilatı: Ramazan ayında her gün iftariyelik dağıttı

3 ay önce
229 kez okundu
İyİ Parti Pursaklar ilçe teşkilatı: Ramazan ayında her gün iftariyelik dağıttı

İyİ Parti Pursaklar ilçe teşkilatı, Ramazan ayı boyunca orucun başladığı ilk günden itibaren iftara 5 kala programı çerçevesinde iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara pide ve iftariyelik dağıtımı yaptı.

İyİ Parti Pursaklar ilçe başkanı Hüseyin Burgaz: Iftara 5 kala programı hakkında şunları söyledi.
‘Pursaklar”da Ramazan’ın birinci gününden itibaren “İFTARA 5 KALA’ Programı adı altında başlatmış olduğumuz etkinlik İlçe yöneticilerimizden oluşan saha ekibimizle birlikte iftara yakın bir zaman diliminde Pursaklar”ın çeşitli bölgelerinde. “Komşusu açken tok gezen bizden değildir” sloganı ile
kapı kapı dolaştık. Ramazan pidesi ve iftariyelik
dağıtımı yaptık.

Genel Başkanımız: Meral Akşener”in selamları ile kapısını çaldığımız ailelerimizin yüreğine dokunarak ikramlarımızı takdim ettik. Durumu kötü olan Ailelerimizi tespit edip daha sonrasında maddi yardım ve gıda yardımlarında bulunduk. “Ulaşamadığımız kimse kalmayacak” mantığıyla hareket edip var gücümüzle dağ tepe demeden yağmur çamur dinlemeden ‘Millet Bizi Çağırıyor” anlayışıyla,

Vatandaşlarımızın gönüllerine dokunduk dokunmaya da devam edeceğiz. İftar sonrasında ise çay sohbeti adı altında evlerine misafir olduğumuz vatandaşlarımızın. Bi Çayınızı İçeriz sloganı ile Pursaklar”lı hemşehrilerimizin çaylarınk Içtik.

Kaybolmakta olan komşuluk bağlarını yeniden kazandırmayı hedefledik.
Bu vesile ile, Pursaklar”lı hemşehrilerimizin ve tüm islam aleminin mübarek ramazan bayramını kutluyor. Esenlikler diliyorum.” şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.