Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İbrahim Danacılar Bursa’yı Ziyarette Bulundu

2 sene önce
116 kez okundu
İbrahim Danacılar Bursa’yı Ziyarette Bulundu

İBRAHİM DANACILAR BURSA’DA…

USKON GENEL BAŞKANI İBRAHİM DANACILAR İFTAR SOFRASINDA DOSTLARIYLA BİRARAYA GELDİ.

 

 

 

BURSA- Uluslararası Ekonomik İlişkiler Konseyi (UESKON) Genel Başkanı İbrahim Danacılar iftarını Bursalı dostlarıyla berber açtı.

 

Çekirge bölgesinde özel bir otelde UESKON Genel Başkanı İbrahim Danacılar tarafından özel olarak tertip edilen iftar programına Danacılar’ın aile dostları, iş insanları ve UESKON Genel Başkan Yardımcısı görevine atanan Mahmut Yayla katılım sağladı.

 

Yaptığı açılış konusmasında iyiliğin, kardeşliğin ve yardımseverliğin, manevi duyguların en üstte yaşandığı onbir ayın sultanı Ramazan-ı Şerifin öneminden bahseden Başkan Danacılar “Mübarek bir ayın içerisindeyiz. Öncelikle bizi bu kutlu günlere çıkartan Allah’a şükürler olsun. Bu Ramazan ayında ilk iftar davetimizi Bursa’da verdik. İnşaAllah Ankara ve İstanbul’da da UESKON olarak iftar programlarımızı yapacağız. Biz her şeyden önce dostluğun ve insanın önemini kadrini çok iyi biliyoruz. Paranın alamayacağı tek şey dostluklarımızdır. Şükürler olsun dostlarımız ile biraradayız. Biz “Devlet Ebed Müddet” ekseninde devletimiz ve milletimizin menfaatleri için bundan önce nasıl çalıştıysak bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

İftar Programına katılan DNC Holding Basın işlerinden sorumlu Genel Müdürü Bursalı ınfluencer Emirhan Bildişli’de tüm islam aleminin Ramazan ayını kutladı ve hayırlara vesile olmasını diledi.

 

Uluslararası Ekonomik İlişkiler Konseyi Genel Başkanı İbrahim Danacılar tarafından düzenlenen iftar programı hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.