Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Hüseyin Hakkı Kahveci kimdir.?

2 sene önce
1.174 kez okundu
Hüseyin Hakkı Kahveci kimdir.?

(Gazeteci yazar, stratejist, analist, turizmci, yönetici.) 19 Kasım 1972 tarihinde İstanbul`da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara`da tamamladı. 1989 yılında devlet burslu öğrencisi olarak Pakistan – Karaçi Üniversitesinde Sind Medical College de Tıp eğimine başlayarak, 1996 yılında Tıp eğitimi sonrasında ABD Kaliforniya Eyaleti CSU Business College`de işletme eğitimi almış olup, 2001 yılında Master derecesi ile mezun olmuştur. Doktora çalışmaları Stratejik ve uluslararası ilişkiler üzerine devam etmektedir.

Hüseyin Hakkı Kahveci, öğrencilik yıllarından itibaren profesyonel yönetici olarak sırasıyla Karaduman Dış Tic. A.Ş Genel Müd. Yard, Diana Tatil Köyü Genel Müdürlüğü, Far Travel, Rustikal Travel, The Exquisite Group A gurubu seyahat acentelerinde Genel Müdür olarak görev yaptı. Sonrasında Belant Deluxe Hotel ****,Anatolia Beach Hotel Kemer ****, Özkaymak Holding Alaaddin Otel *****, Jasmine Group Antemis Otel **** işletmelerinde Gurup Otel Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Airport Tv ekranlarında otuz beş bölüm yetmiş saat olarak yayınlanan Turizme Dair Tv programını hazırlayıp sundu. Ulusal yayın ağına dahil Anayurt gazetesi, Dünya gazetesi ve Yeniçağ medya gurubu Günboyu gazetelerinde köşe yazarı olarak toplam bin beş yüz köşe yazısı yayımlandı.

Azerbeycan`da Agsaray Deluxe Hotel & SPA *****, Naturland Altıağaç Tatil köyü ve Imperial Mount Resort otellerinden oluşan otellerin hizmete açılması ve yönetilmesinde CEO olarak görev aldı . Uluslararası profesyonel Türk Ceo`lar listesinde yerini almıştır. 2006 yılı WRC Rally of Kemer (Dünya Ralli Şampiyonası) Organizasyonunda Head Quarter iki .. 2009 yılı Dubai-Lübnan ortak yapımı Survivor organizasyonu Head Quarter bir … 2015 yılı First European Games – Azerbaijan Organizasyonu, Mingeçevir kürek yarışları, Otel operasyonlarını bizzat yönetmiştir.

Hüseyin Hakkı Kahveci, 2013 yılı Turizm endüstrisi profesyonel yönetici ödülü ve Yurtdışı Yatedo top 100 profesyonel ödüllerinin yanında Tüketici akademisi ödülü, Yılın Tv Turizm program ödüllerini çalışma hayatı yıllarında aldı.

Ulusal medyada otuz dokuz köşe yazısı ile Türkiye gündemini yarattı. Turizme Yön Verenler konferansları ile on iki üniversitede konferanslar verdi. Tur-Yön konferansları onursal başkanlığına halen devam etmektedir. 2006 ve 2010 yıllarında hazırlamış olduğu iki adet Terör ve Turizm raporu halen güncelliğini korumakta olup, Terör ve Turizm üzerine kayıtlara geçmiş akademik başka rapor bulunmamaktadır.

Terör ve Turizm raporları Türk üniversitelerinde bu alanda Doktora tezlerine ( Üç adet ) konu olmuş; Uluslararası hakemli dergilerde yayınlanan tez makalelerinde kaynak olarak atıfta bulunulmuştur. Çalışma hayatı süresi içerisinde gazetecilik ve köşe yazarlığını hiç bırakmadı. Politik Strateji ve ekonomi üzerine köşe yazarlığına K2 Medya gurubunda parlamentohaber.com genel yayın yönetmeni olarak devam etmektedir.

Hüseyin Hakkı Kahveci, ANSAV (Anadolu Stratejik Araştırmalar Vakfı ) yönetim kurulu üyesi olup politika ekseni strateji araştırmaları merkezi başkanlığı görevlerine halen devam etmektedir. Politik Strateji, İstihbarat analiz alanında, Araştırmacı Gazetecilik üzerine ulusal bazda yayımlanmış beş adet kitabın yazarıdır.

Genel yayın yönetmenliğini yaptığı ATAM TV internet kanalında haftada bir ”Ufuk Ötesi” adlı programı hazırlayarak sunmakta olup; yazmış olduğu kitapların orijinal baskıları ABD üniversitelerinde yardımcı ders kitabı olarak kullanılmaktadır. Kitapları master, doktora tezlerinde kaynak kitap olarak ABD üniversite kütüphanelerinde resmi olarak yer almaktadır.

Kitap yazarlığına devam eden Hüseyin Hakkı Kahveci, 2017 yılının çok okunan kitapları listesinde üst sıralarda yerini almıştır. Çok iyi derecede İngilizce, İyi derecede Urduca, İyi derecede Azeri Türkçesi, Orta derece Arapça ve Rusça bilmektedir.

Türk televizyonlarında dört yüz saate yakın Politik strateji konusunda canlı yayın konuğu olmuştur. Partisiz Atatürk ve ATA TÜRK siyasetinin doktriner yazarı ve ideoloğudur.

Hüseyin Hakkı Kahveci, FIJ ( Federation International Journalist) Uluslararası Gazeteciler Federasyonu – Uluslararası Profesyonel Gazeteci Basın kartı; European News Agency (Avrupa Haber Ajansı) Büyükelçi unvanlı International Passport of the Press (Uluslararası Basın Pasaportu) sahibi olup; Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS), Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu, TÜRSAB (Türkiye Seyehat Acenteleri Birliği ), Antalya Ticaret Odası üyesi olup, serbest (Freelance) gazeteciliğe ulusal ve uluslararası alanda devam etmektedir.

ESERLERİ:
Yüzyılın Hilesi Sandıktaki Hülle (2014),
Yeşil Hücreler (2014),
Uğur Mumcu’dan Sonra Rabıta (2017),
Atatürk’ün Yasaklanan Kitabı (2017),
Atatürk ve Cumhuriyete Kuşatma (2018)
Mühürlü Vagon (2018)
Trafodaki Kedi Sandıktaki Hile (2019)
Atatürk’ten Son Emir (2019)
Atatürk’tün Katilleri (2020)

ONLINE KİTAP SATIŞ NOKTALARI

Sözcü Kitapevi
https://www.sozcukitabevi.com/huseyin-hakki-kahveci
Siyah Beyaz Yayınları
https://www.siyahbeyazyayinlari.com/…/atabey-huseyin…/
Destek Yayınları
https://destekdukkan.com/…/yazar/huseyin-hakki-kahveci
İstanbul Kitapçısı
https://www.istanbulkitapcisi.com/…/huseyin-hakki-kahveci
D&R
https://www.dr.com.tr/yazar/huseyin-hakki-kahveci/s=200261
ve Tüm kitabevlerinde..! Atabey19HHK

TÜRKİYE CUMHURİYETİ’nin Çok Değerli ÇOCUKLARI ve AİLELERİ’ne

ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI

Başkanın Mesajı
Kuvva-i Milliye dönemi sona ermiştir. Artık mücadelenin adı Kuvva-i Türk’dür ve tek temsilcisi ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI’dır.
Atatürkler partiler üstü kuruluş olan ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI’nda yeniden Kuvva-i Türk olarak toplanıyor.

“YA DEVLET ATATÜRKLEŞECEK, YA ATATÜRKLER DEVLETLEŞECEK”
ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI Genel Başkanı
HÜSEYİN HAKKI KAHVECİ

ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI HAKKINDA

Amaç ve Hedefimiz;
Amacımız, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Yönetim Sistemini, Türk Milletinin Yaşam Kültürünü ATATÜRK gibi, ATA TÜRK‘e, Doğaya, Akla, Bilime, göre yeniden tesis etmektir.

Bu amaç doğrultusunda hedefimiz, Türk Milletini, her il, ilçe mahalle ve köyde, Türk Kültürü ve Töresine göre bilinçlendirmek, Akıl, Hukuk ve Bilimin ışığında TÜRK Ulusunun Hakkettiği yeri almasını sağlamaktır.

ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKLARI

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin, İstikbal ve İstiklalinin Teminatıdır.

Biz varız..;
Biz Geçmişiz..;
Biz bugünüz..;
Biz yarınız..;
Geçmişimiz geleceğimizi inşa eder.
Biz ATATÜRK’üz…

ATABEY TÜRK OCAKLARI TEŞKILATLARI

İZMİR ATO
İSTANBUL ATO
ANKARA ATO
TEKİRDAĞ ATO
ÇANAKKALE ATO
BALIKESİR ATO
KARABÜK ATO
ÇAYCUMA ATO
SAKARYA ATO
ÇORUM ATO
KAYSERİ ATO
KARAMAN ATO
KONYA ATO
ADANA ATO
MERSİN ATO
ANTALYA ATO
DİDİM ATO
AYDIN ATO
KUŞADASI ATO
BURSA ATO
GAZİEMİR ATO
ZONGULDAK ATO

YURTDIŞI TEŞKILATIMIZ
ALMANYA ATO

İletişim İçin: http://www.atabeyturkocaklari.com

ONLINE KİTAP SATIŞ NOKTALARI

Sözcü Kitapevi
https://www.sozcukitabevi.com/huseyin-hakki-kahveci
Siyah Beyaz Yayınları
https://www.siyahbeyazyayinlari.com/…/atabey-huseyin…/
Destek Yayınları
https://destekdukkan.com/…/yazar/huseyin-hakki-kahveci
İstanbul Kitapçısı
https://www.istanbulkitapcisi.com/…/huseyin-hakki-kahveci
D&R
https://www.dr.com.tr/yazar/huseyin-hakki-kahveci/s=200261
ve Tüm kitabevlerinde..! Atabey19HHK

ATABEY19 GENÇLİK KÜLTÜR OCAKALARI GENEL BAŞKANI HÜSEYİN HAKKI KAHVECİ BEY’E TEŞEKKÜR EDERİM.

Araştırmacı Yazar Gezgin Nuri Özmut.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.