Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Hayırsever Deniz Ailesinden Rehabilitasyon Merkezi

4 ay önce
14 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Türkiye’ nin ve Dünya’ nın en büyük İleri Yaş Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nden birisi olacak tesisin yapımı için Gaziantep Valiliği, Hayırsever Ahmet Deniz ve Büyükşehir Belediyesi harekete geçti.

Gaziantep Valiliği koordinasyonunda Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Hayırsever Ahmet Deniz arasında “İleri Yaş Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Projesi” protokolü imzalandı.

Valilik fuaye alanında düzenlenen protokole; Gaziantep Valisi Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Hayırsever Ahmet Deniz katıldı.

Protokolde konuşan Vali Davut Gül; “ Sayın Bakanımıza ve Ahmet Deniz abimize teşekkür ediyoruz. Nüfus yaşlandıkça bazı ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. Büyükşehir Belediyemiz Gaziantepli vatandaşlarımız için doğumdan ölüme kadar çeşitli yatırımlar yapıyor. İnşallah Büyükşehir Belediyemiz ve Ahmet Deniz abimizin desteğiyle parmakla gösterilecek bir iş ortaya çıkacak. Allah’ tan hayırlı olmasını temenni ediyorum.” sözlerini kaydetti.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin; “Hayır köşesindeyiz. Haftaya yine hayırlı bir işe imza atacağız. Hayırsever Ahmet Deniz abimiz vakıf medeniyetini yaşatan en kıymetli ailelerimizden bir tanesidir. Kendisine ve değerli ailesine buradan çok teşekkür ediyorum. Allah kendilerinden razı olsun. 25 Aralık tarihinde Şehre Değer Katanlar ödülünü Ahmet Deniz abimize vereceğiz. Maalesef hızlı şehirleşmeyle birlikte evde yaşlı bakımı sorun oluşturmuş durumda. Evleri dolaşarak yaşlı bakım hizmetini sunduğumuzda bile Engelsiz Yaşam Merkezi’ nde verdiğimiz hizmeti veremiyoruz. Yaşlılarımızın ihtiyaç duydukları sağlık hizmetlerini verebilecek ve onların sosyalleşmelerine vesile olacak bir tesise ihtiyaçları var. Sağ olsun Ahmet Deniz abimiz bu tesisi yapma görevini üstlendi. Tesis bittiğinde Türkiye’ nin ve Dünya’ nın en büyük İleri Yaş Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi olacak. Vakıf  Medeniyeti’ ni yaşattığı için Ahmet Deniz abimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Hayırsever Ahmet Deniz; “ En az bu hayrı yapan kadar hayra vesile olan da aynı sevabı alır. Allah hepinizden razı olsun.” diyerek konuşmasını bitirdi.

Konuşmaların ardından imzalar atıldı ve Hayırsever Ahmet Deniz’ e Teşekkür plaketi takdim edildi.

 

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1906 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.