Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Geliyor gelmekte olan: Hakan YILDIZ

1 ay önce
51 kez okundu
Geliyor gelmekte olan: Hakan YILDIZ

Değerli dost, Arkadaş ve Hemşehrilerim:

26.05.2024 Tarihinde Yozgatlı Dernekler Federasyonu 9.Olagan genel kurulu yapılacak ve yeni yönetimin belirlenmesi seçimi yapılacaktır..

Yozgatlı Dernekler Federasyonu

seçiminin Yozgat ve Yozgatlı hemşehrilerimiz için HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM.

Bunun bir hizmet yarışı olduğunu unutmamak gerekir. Bu seçimin çok önemli olduğunu gelecek üç yılda neler yapılabileceğinin belirleneceğini özellikle belirtmek isterim.

Bu seçimde umudumun ve ümidimin değişimden yana olduğunu özellikle belirtmek istiyorum.

Neden değişim; Yozgatlı Dernekler Federasyonumuzun kuruluş aşamasında bulunduğumu ve ciddi emeklerimin olduğunu samimiyetle ifade etmek isterim..

Ayrıca, Başkent Yozgatlı Dernekler Fedeasyonu ve Keçiören Yozgatlılar Derneği’nin de kurucuları arasındayım.

“BENİM İÇİN YOZGAT VAZGEÇİLMEZ.

BENİM İÇİN YOZGATLI VAZGEÇİLMEZ OLDUĞUNU BELİRTMEK İSTERİM”

 

Yozgat, il ilçe ve köy

dernek başkanları ve yöneticileri ile yapmış olduğum istişare ve görüşmelerde;

Birçok dernek başkanı ve yöneticilerinin tercihleri ve desteklerinin Hakan YILDIZ kardeşimin Federasyon Başkanı olarak seçilmesini istediklerini ve desteklediklerini gördüm.

Yapılan görüşmelerde açık ara önde çıkan Hakan YILDIZ kardeşimi mevcut yönetime karşı desteklediğimi açıkça ifade ediyorum.

Çünkü; Daha başarılı bir Yönetim oluşturulacağını görebiliyorum. Hiçbir ayrışmaya girmeden. Delegelerin gönüllerini ve güvenini kazanmış Federasyon Yönetimine talip olan diğer adaylarında mevcut yönetime karşı birlik olmaları ve Hakan YILDIZ’ın etrafında toplanmaları halinde mevcut yönetime karşı kazanılmış bir seçim olacağı kaçınılmaz bir gerçek olacaktır..

Bunun için, Federasyon Başkanlığına talip olan kardeşimiz HAKAN YILDIZ Federasyonu çok iyi tanıyan bir kişi olarak, Eğitimli, dürüst, ilkeli, samimi, bürokrasiyi ve hiyararşiyi çok iyi bilen, mütevazi, samimiyetinden hiç şüphe duymadığım benim için önemli bir şahsiyet HAKAN YILDIZ etrafında Birleşilmeli ve mevcut yönetimin desteklediği listeye karşı başarı elde edilmesidir.

Federasyon seçiminde İl, ilçe, belde ve Köy bazındaki dernek delegelerinin değişimden yana oy kullanmaları Federasyonumuzun daha etkin, faal, siyaset ve bürokraside yaptırım gücü olan, güçlü bir yönetim olacağından hiç şüphem yoktur.

Hakan YILDIZ, Yozgat insanımızın gerek köyleri gerek bireysel sorunları ile ilgilenecek ve çözüm noktasında olacak en önemlisi insanımızı ayrıştırmadan kucaklayacaktır..

Kıymetli Hemşehrilerim, bütün Adayların içerisinde Amasız, Fakatsız desteğimin ve dualarımın HAKAN YILDIZ kardeşimden yana olduğunu açıkça ifade etmek istiyorum.

Yolun bahtın açık olsun Hakan YILDIZ Başkanım..

 

Yozgatlı Hemşehrilerimin desteğine ve bilgisine saygı ile sunuyorum..

 

Hüsnü Karabulut

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.