Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ESKİ ÇÖP KOVALARI YENİLERİYLE DEĞİŞTİRİLİYOR

4 ay önce
12 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova Belediyesi ekipleri şehrin işlek caddeleriyle, sokakları başta olmak üzere park ve dinlenme alanlarında bulunan eski çöp kovalarını yenileriyle değiştiriyor.

Daha temiz Yalova için çalışmalarını sürdüren Yalova Belediyesi, bir yandan temizlik araç ve gereç sayısını artırırken bir yandan ise daha modern, kent estetiğine uygun çalışmalara imza atıyor. İlk olarak şehrin yoğun olan birçok noktasına monte edilen modern tasarımlı çöp kovalarının montajlama çalışmaları diğer cadde ve sokaklarda devam edecek.

Eski çöp kovalarının kullanışsız hale geldiğini belirten Yalova Belediyesi yetkilileri; “Ekiplerimiz tarafından şehrimizin yoğun olan bölgelerine yeni çöp kovalarının montajını gerçekleştirdik. Montajlama çalışmalarımız diğer mahallerimizde de devam edecek. Vatandaşlarımız çöp kovalarını kullanırken daha dikkatli olmasını rica ediyoruz. Çöp kovalarının içlerine günlük çöplerini, yanan sigara izmaritlerini ve sıvı içecek tarzı atıklar dökmemeleri gerekmektedir. Çöp kovalarının içine atılan bu tarz atıklar çöp kovalarının kullanım kalitesini düşürüyor hem de paslanmasına neden olarak çürümesine yol açıyor” dediler.

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1906 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.