Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bursa’nın Gururu Master Grubu

Bursa’nın Gururu Master Grubu

Bursa Büyükşehir Belediyesi Aile, Kadın ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü Kadın Halk Dansları Ekibi Master Grubu Bursa’nın gururu olmaya devam ediyor.

Güncel Haber 16 olarak kadınlara, çocuklara yönelik kursların içinde bulunduğu Master Grubu’nun performanslarını yerinde izleyerek çekim gerçekleştirdi.

Eğitimci Yelda Baykız’ın sunuculuğunu yaptığı çekimlerde Halk Dansları Antrenörü Hanımşah Işıkcan ve Master Grubu görülmeye değer performanslarını sergiledi.

ÖZGÜVEN ARTMASI, SOSYALLEŞME KATKISI

Şube Müdürü Nefise Ateş Demir’in de desteklediği öğrenciler, özellikle kendilerinin sosyalleşmesi, özgüvenlerinin artması, topluluk önünde ifade yeteneklerinin gelişmesi yönünde kurslarının çok büyük katkısı olduğunu ve herkese tavsiye ettiklerini belirtti.

Bilindiği gibi Master Grubu Bursa’da gerçekleştirilen birçok organizasyona katılarak Antrenör Hanımşah Işıkcan önderliğinde birçok gösteriye renk katıyor.

“BURAYA GELENLER, KİŞİSEL GELİŞİMLERİNİ ARTTIRIYOR”

Öğrencilerinin gözbebeği olan Işıkcan:” Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin sunmuş olduğu bu organizasyona kadınlarımızın katılması çok önemli. Buraya gelenler darbuka ritim , halk dansları ile kişisel gelişimlerini çok yönlü olarak arttırıyor ve çevreye de örnek teşkil ediyorlar” dedi.

Master Grubu:

Fatma Kaya
Sevda Demir
Nermin Erduran
Nazlı Babur
Oya Saçkeser Unç
Sibel Bingöl
Serap Bayındır
Ayşen Akengin
Ebru Gürtürk
Mehtap Sonbahar
Dilek Ala
Songül Akyol
Fitnat Keskin
Seval Korkmaz
Melek Tuna
Ebru Güllü
Dilek Azar
Emine Sevim
Sevgül Tekvim
Dilek Koçan
Tuğba Güleryüz
Mine Çakmak
Hande Kara
Nilgün Yıldız
Melek Alçın
Sema Tavukçu
Zeynep Kılıç
Serap Karakoç
Kadriye Tek adlı kişilerden oluşuyor

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.