Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Çocuğunun Cesedini Kaçıran Babaya Yakalama Kararı Çıktı

Çocuğunun Cesedini Kaçıran Babaya Yakalama Kararı Çıktı

3. Göz Medya ve Gemlik Basın kuruluşlarının ısrarlı yayın ve takipleri sonuç verdi. Oğlunu trafik kazasında kaybeden Ayşe Karadeniz’in feryadını ilk kez Gazeteci İrfan Aydın 3. Göz Medyada yaptığı canlı yayında dile getirmiş ve acının annenin feryadını ilk kez duyulmasını sağlamıştı.

Acılı anne Ayşe Karadeniz’i ortak canlı yayına çıkartan 3. Göz Medya Genel Kooedinatörü İrfan Aydın ve Gemlik Basın Genel Yayın Yönetmeni Özge Demir, yaşanan dıramı ilk kez milyonların duymasını sağlamışlardı. Yapılan yayınlarda yaşadıklarını anlatan Acılı Anne bu güne kadar çalmadık kapı olmadığını ve sesini duyan tek kişilerin İrfan Aydın ve Özge Demir olduğunu özellikle belirtmişti. Yapılan yayında özellikle meslektaşlarına çağrına bulunan Gazeteci İrfan Aydın’ın çağrısı talep bularak olay nihayet ulusal basına taşınarak adli mercilerde harekete geçmiş oldu.

Birçok haber ajansı acılı annenin yaşadıklarını haber yaparek röportajlarla da duyurulmasını sağlarken en son Kanal D’de yayınlanan Hakan Ural’ın sunduğu Neler Oluyor Hayatta programında da konu işlendi.

MAHKEMEDEN TUTUKLAMA KARARI

Bizlerin yayını sonrası ses getiren olay sonrası ise Kocaeli Kandıra Cumhuriyet Başsavcılığı, Kandıra Sulh Ceza Hakimliğine yazdığı yazı ile oğlunun mezarını kaçırdığı gerekçesi ile baba Mahmut Tav hakkında Usulsüz ölü gömme ve gömdürme suçundan yakalanarak tutuklama kararı çıkarttı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.