Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Büyükşehir’den Petshop ve Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Eğitimi

10 ay önce
27 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Antalya Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü, yerel hayvan koruma görevlisi ve petshop sahiplerine yönelik ücretsiz sertifikalı eğitim seminerleri düzenleyecek. Eğitimlere katılmak isteyenlerin 2 Aralık Cuma günü mesai bitimine kadar dilekçe yoluyla Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne başvurması gerekiyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü, Hayvanların Korunmasına Dair Uygulama Yönetmeliği’nin 13. maddesine istinaden “Ev Hayvanı Satışı Yapan Kişilere- Petshop Sahiplerine” yönelik” 09 Aralık 2022 tarihinde, 09.00- 17.00 saatleri arasında ASAT Konferans Salonu’nda ücretsiz sertifikalı eğitim semineri” düzenleyecek.

YEREL HAYVAN KORUMA GÖREVLİSİ EĞİTİMİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Tarım ve Orman Bakanlığı ile işbirliğiyle, 08 Aralık 2022 tarihinde de, 09.00- 17.00 saatleri arasında ASAT Konferans Salonunda “Yerel Hayvan Koruma Görevlisi Eğitimi” gerçekleştirilecek. Eğitime katılmak isteyen vatandaşlar, Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne 2 Aralık 2022 günü saat 17.00’a kadar dilekçe yoluyla başvurabilecek. Başvuru esnasında istenilen evraklar şöyle:

BAŞVURU EVRAKLARI

1-Dilekçe

2-Katılımcıların, hayvan koruma dernekleri ve vakıflarına üye ya da bu konuda faydalı hizmetler yapmış olduğunu gösteren belge,

3-İkametgah belgesi,

4-2 adet vesikalık fotoğraf,

5-Nüfus cüzdanı fotokopisi

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2529 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.