Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Birlik Derneği 2. Genel Kurulunu Yaptı

3 sene önce
102 kez okundu
Birlik Derneği 2. Genel Kurulunu Yaptı

Ankarada Birlik Derneği 2. Olağan genel kurulu yapıldı. Genel Kurulda Bayram Mutlu yeniden Genel Başkan seçildi.

Genel kurul, pandemi kurallarına uygun bir şekilde Dışkapı Yunus Emre Kültür merkezinde gerçekleştirildi.

Genel kurula Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı, Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, MHP Altındağ ilçe Başkanı Emin Sıtkı Aktaş , Mobilyacılar ve Lakeciler odası başkanı Hüseyin Taklacı , belediye meclis üyeleri ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin yani sıra delegeler ve üyeler katıldı.

Genel kurulun Divan Başkanlığını Zabıta Federasyonu başkanı ve Altındağ Belediye Başkan yardımcısı Abdurrahman Karabudak yaptı.

Abide Genel Başkanı Bayram Mutlu yaptığı konuşmada yapmış olduklari faaliyetleri anlattı. 7 den 70 e herkesin derneği olma vizyonu ile çalışmalarımızı yürütüyoruz, Ankaramız ve Ankaralı hemşehrilerimiz için gerek sosyal yardımlaşma ve dayanışma, gerek eğitim seminerleri, gerek spora destek alanında çalışmalar, gerekse sanat ve sanatçılarımızla yaptığımız etkinliklerle kamuoyundan olumlu tepkiler alıyoruz dedi.

Bayram Mutlu Ayrıca teşkilatlanmalarinin devam ettiğini kadın kolları ve Gençlik kolları başkanlarının atandığını, yönetimlerinin oluştuğunu, 5 ilçede ise temsilcilerinin belirlendiğini söyledi.

Genel Kurulda bir konuşma yapan Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın Abide’yi desteklediklerini ve faaliyetlerini takdir ettiklerini dernek olarak Güdül’de ağırlamak istediklerini belirtti. Altındağ Belediye başkanı Asım Balcı ise konuşmasında Ankara’da Birlik Derneğinin çalışmalarını yakından takip ettiklerini derneğin faydalı ve hayırlı işlerde bulunduğunu ve Ankara’da Birlik Derneği’ni desteklediklerini belirtti.

Yapilan seçimlerde Bayram MUTLU Delegelerin tamamının oyunu alarak Genel Başkan başkanlık görevine 2 kez seçilmiş oldu.

Programda Kadın kolları Başkanlığına atanan Av. Gülşah Aşık ve Gençlik kolları başkanlığına atananİsmail Esen’e yetki belgeleri Genel Başkan Bayram MUTLU, Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı ve Güdül Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın tarafından verildi.

Eski yönetimlerine güçlü takviyeler yaptıklarını belirten Bayram Mutlu,
Ak Parti Ankara il Başkan Yardımcısı Ebru Kurban YALDIZ, Milli Eğitim Bakanlığı Şube Müdürü Erdal Çekim, Ankaralı Sanatçı Ömer Faruk Bostan, Uluslararası Işitme Engelliler Federasyonu Başkanı F. Pelin Aslan, Güdül ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Serkan Atasoy, Bir Kosgeb’ten, Şampiyon sporcu yetiştiren bir kick boks hocası ve iki kişi de Avukat arkadaşımızı kadromuza kattık dedi.

Dernek Genel Başkanı Bayram Mutlu Toplantının sonunda kendisine güvenlerinden dolayı delegelere ve tüm katılımcılara Bir teşekkür konuşması yaptı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.