Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Anadolu Basın Birliğinden Başkan Gök’e Ziyaret

2 ay önce
27 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, Şimdi 1 Olan Milletvekili sayımızı Allah’ın izni , Milletimizin Feraseti ve büyük desteği ile 2023 Genel Seçiminde Milletvekili sayımızı 2 veya 3 Milletvekilline çıkartacağız.

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Yönetimi, MHP Malatya İl Başkanlığına Gelen Başkan Gökhan Gök’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.

MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, Bu kutsal göreve bizi layık gören başta Bilge Liderimiz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’e ve tüm MHP Yönetimine teşekkür ediyorum. Ömrüm bu teşkilatın içerisinde geçti. Bu Teşkilatın ve Davanın içerisinde çok uzun yıllardan itibaren her kademesinde görev aldım. Allah şimdide bizlere İl Başkanlığını nasip etti. İnşallah dava arkadaşlarımla Partimizi daha iyi yerlere taşıyıp Milletimize ve Ülkemize hizmet etmeye çalışacağız. Başkan Gök önümüzde çok kısa bir zaman sonra Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimler var. İnşallah Cumhur İttifakı olarak bu seçimden Milletimizin feraseti ile en iyi şekilde sonuç alıp Türkiye’nin ikinci yüz yılında Ülkemizi Dünya arenasında en iyi yere getireceğiz.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1906 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.