Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

BASHADER GENEL BAŞKANI SÜSLÜ CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

6 ay önce
157 kez okundu
BASHADER GENEL BAŞKANI SÜSLÜ CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

Büyük Anadolu Sancak Hareketi Genel başkanı Recep Süslü; Cumhuriyetimizin 100.”cü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Süslü yayınladığı mesajda:
Cumhuriyetimizin 100’cü kuruluş yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

Milli egemenlik çatısı altında; ırk, din,dil ayırt etmeden demokrasi çizgisinde buluşturan Cumhuriyet, milletin kendi egemenliğini kullandığı Devlet yapısıdır. Türk milleti olarak Cumhuriyete çok büyük zorluklardan sonra kavuştuk. Vatan toprakları üzerinde oynanan iç ve dış tehditlere karşı omuz omuza vererek tarihin az şahit olduğu bir Kurtuluş Savaşı başlatmış ve tarihimize yaraşır bir mücadele örneği vererek Cumhuriyeti kurduk.
Bizler bu anlamlı günde vatanın bağımsızlığı için gözlerini kırpmadan canlarını verenleri hiçbir zaman unutmayacağız. Cumhuriyetimizin 100. yılında belirtilen hedeflere ulaşmak ve ülkemizi muassır medeniyetlerin üzerine çıkarmak için aldığımız görevi layıkıyla yerine getirmek uğruna bıkmadan yorulmadan çalışacağız.
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’, Türk milletinin her alanda çağdaş medeniyet seviyesine ulaşması amacıyla Cumhuriyetin ilelebet bağımsız yaşamasını istemiş ve “Cumhuriyet; fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek seciyeli muhafızlar ister” diyerek gelecek kuşaklara emanet etmiştir.
Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ’ü, ve aziz şehitlerimizi rahmet gazilerimizi minnet ve şükran duygularıyla anıyor, tüm halkımızın Cumhuriyet Bayramı kutluyorum.”dedi.
Haber
MEHbARE OYMAK

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.