Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YÖRÜK TÜRKMEN’LERDEN SOYLU’YA ZİYARET

3 sene önce
595 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yörük Türkmen Birliği Derneği Başkanı Dinçer Akyel ve Başkan Yardımcısı Cennet Cankılıç,  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret etti.

Yörük Türkmen Birliği Derneği Başkanı Dinçer Akyel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya ziyarette bulundu. Yapılan ziyarette Akyel’e Yörük Türkmen Birliği Derneği Başkan Yardımcısı Cennet Cankılıç eşlik ederken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya Danışmanı Sn. Harun Akın eşlik etti.

Akyel yaptığı açıklamada “İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ettik. Yörük Türkmen Birliği olarak Camiamızın Selam ve Sevgilerini ilettik. Ziyaretimizde Sayın Süleyman Bey’e Osmanlı Sancağını ve Keyfiyesini takdim ettik. Devletimizin ve Bakanımızın Daima Yanındayız. Bizler duruma göre şekil, tavır alanlardan değiliz.  Bizler daima devletimizin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Devlet bizim millet bizim, makam ne olursa olsun önce devlet önce memleket şiramızdır. Nice mazlumların yurdu olan bu mübarek toprakları yurt içi ve yurt dışı oyunlarla asla terk etmeyiz, asla teslim olmayız, biz ışığımızı metanla yaktık. Alpaslan’la aydınlandık, Ertuğrulgazi Osmangazi ile yürüdük, devlet olduk, Orhangazi ile fetihler yaptık, Fatih Sultan Mehmet Han ile İstanbul’a islamın mührünü vurduk, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile Çanakkale geçilmez dedik şimdi devlete atılan pusulara, oyunlara karşı dimdik duran Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın, İçişleri Bakanımız yiğit adam Sn. Süleyman Soylu’nun ilk andan itibaren yanındayız. Yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

“İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’ya çiftçimizin, esnafımızın, işçimizin, sanayicimizin velhasıl milletimizin selam ve dualarını ilettik. Dik durmasını, milletimizin yanında olduğunu söyledik. Bu devlet bize atalarımızın, şehitlerimizin emanetidir. Emanete sahip çıkmak, canımızdan ötedir.”

Reklam
Kullanıcı
Kanalda toplam 1134 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.