Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YALOVA TARİH YAZACAK

12 ay önce
58 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

İyi Parti Milletvekili Adayları Ayhan Küçük ve Ersin Akyüz, seçim çalışmalarının startını verdi. Yalova İl Başkanı Osman Kendir, ilçe başkanları ve seçim koordinasyon merkezi yöneticileriyle bir araya gelen Milletvekili Adayı Ayhan Küçük, “Yalova, tarih yazacak” dedi.
İyi Parti Yalova İl Başkanlığı, 14 Mayıs tarihinde düzenlenecek genel seçim çalışmalarıyla ilgili seçim koordinasyon toplantısını yaparak çalışmaların startını verdi. Yalova İl Başkanı Osman Kendir ile ilçe başkanları, seçim koordinasyon merkezi yöneticileri ve partililerin katıldığı toplantıda Milletvekili Adayları Ayhan Küçük ve Ersin Akyüz de hazır bulundu.
İl Başkanı Osman Kendir, toplantıda Milletvekili Adayları Ayhan Küçük ve Ersin Akyüz ile seçim stratejileri ve çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını belirterek “Parti içi koordinasyonun artırılması ve seçim sürecindeki iletişim stratejilerinin belirlenmesi konularını da ele aldık. Biz zaten il ve ilçe yönetimlerimiz olarak aday adaylıkları esnasında yoğun bir program yürütmüştük. Partimizin adaylarının belirlenmesinin ardından hemen gerekli kurullarımızı oluşturarak çalışmalarımıza başladık. İyi Parti olarak hem Türkiye’de hem Yalova’da tarih yazacağız” dedi.
İyi Parti Birinci Sıra Milletvekili Adayı Ayhan Küçük de parti yönetimi ve diğer adaylarla birlikte uyum içinde çalışacaklarını ifade ederek “Yalova’da seçime dört elle sarılıyoruz. İyi Parti’nin Yalova’da ilk milletvekilini çıkarması için çok ciddi, organize ve uyum içinde bir çalışma gerçekleştireceğiz” diye konuştu

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.