Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

GÖKYÜZÜNDEN HABERLER: 2024 DE BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

GÖKYÜZÜNDEN HABERLER: 2024 DE BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

Astroloji Yolculuğu Akademisi olarak; Her yıl olduğu gibi yılın yarısı demek bir sonraki senenin #2024astroloji yorumlarını yüklemek, bir azcıkta olsa umudu yüksek tutmanız için destek olmak, 2024 kitabı yazılım aşamasında, 2023 Sırlar Kitabımda olduğu gibi Her burcu Dekan Dekan uzun uzun anlatacağım.

2024’te hangi burçların zengin olma olasılığının en yüksek olduğunu merak ediyor musunuz? Burada, önümüzdeki yıl finansal refah yaşaması beklenen 5 burç: Boğa, Aslan, Başak, Akrep Oğlak burçları olacaktır.

2024’te aşkta hangi burçların şanslı olacağına bakalım: Boğa, Yengeç, Aslan, Terazi, Yay, Balık

 

#YÜKSELENBALIK #BALIKBURCU2004 : Astroloji Yolculuğu Akademisine göre; 2024 yılında Balık burcunun en heycan verici dönemi ilk çeyreği olacaktır. Heyecan verici dönemde, kurban psikolojiini benimsemeyi seven Balık burcu bireylerinin bir pozitif enerji dalgası içinde olacağına şahit olacağız. Kasım ayı ilerledikçe, sezgilerinin keskinleştiğini görecek ve akıllıca kararlar almanın yolunu açmaya yönelik olark fırsatlar sunacaktır. yıl ortasına geldiğimizde, servetinde dikkate değer bir dönüşüme tanık olacak. ilişkilerindde uyumu isteyecek yollar bulacaktır. yıl boyunca, büyüme ve tanınma için yollar sunan mesleki fırsatlar bol olacaktır. Kasım ayı itibariyle, kararlılık ve olumlu bir ilişki düzenine geçmeyi değerlendirerek fırsatları yakalamaya çalışacaklar.

#YÜKSELENKOVA #2024KOVABURCU : Astroloji Yolculuğu Akademisine göre; 2024’te Kova burcunun yılı diyebiliriz. ekim ayına geldiğimizde, uygun fırsatlar ve heyecan verici beklentilerle dolu çok şanslı bir ay yaşayacak. Bu uğurlu dönemde çabalarının ödüllendirildiğini ve ilişkileriyle de ilgili hayallerinin gerçeğe dönüştüğünü yaşayacakları bir dönem diyebiliriz. ocak ayı sonuyla birlikte, yaratıcılığını ve sezgisini geliştiren pozitif enerji dalgasıyla yıla başlayacak. Mart ayı yaklaşırken Kova, kişisel ve iş yaşamlarında önemli adımlar atmalarına yol açan beklenmedik bir şans darbesi alacaklar, Nisan ve Temmuz arasında, ilişkilerine gelen uyum ve denge duygusu getirerek kova burcunun önemli kararları netlik kazanmasına izin verecektir.

#YÜKSELENOĞLAK #OĞLAKBURCU2024 : Astroloji Yolculuğu Akademisine göre; Oğlak burcunun 2024 yılındaki şanslı dönemi Mayıs ayından itibaren başlıyor. Bu ay sonrasında, Oğlak bireyleri bir olumlu bakış açısıı ve iyi bir şans yaşayacaklar. ilişki yönünden haziran sonu gibi heyecan verici fırsatlar kendilerine kader sunacak ve Oğlakların hayatlarının bu alanda ki yönlerinde de mükemmel olmalarını sağlayacaktır. klasik oğlak olarak, kararlılıkları ve odaklanmalarıyla yıl başında olacak zorlukların üstesinden gelecek ve hedeflerine ulaşacaklar. hayatları boyunca hededf odaklı ve sıkı çalışmaları sonuç verecek ve önemli başarılara yol açacaktır. Ayrıca Oğlaklar, haziran sonrasında ilişkisi olan oğlaklar evlenme kararı alabilir ya da evlenecekleri kişiyle tanışabilirler.

 

#2024YAYBURCU #YÜKSELENYAY : Astroloji Yolculuğu Akademisine göre; Yaylar, Temmuz 2024’de gelinceye kadar birçok şans darbesi yaşayacaklar, yıllın ikinci yarısına geldiklerinde, fırsatlar bol ve uygun koşullar uyumlu hale geliyor. ilişkilerinde istikrar için kuşku duymayı bırakıp, İyimserlik ve coşku ile Yay, anı yakalayabilir. temmuz sonuna doğru da tüm kariyer plan ve hedeflerine doğru kayda değer adımlar atabilir. Onları başarıya doğru iten heyecan verici seyhatler ve şans eseri büyük karşılaşmalar sizi bekliyor. Yıl boyunca fiziksel anlamda bir destek alacaksınız doğal çekiciliğini artacak ve bu bol bereket çekecektir. Eylül ayına geldiğimizde kişisel ve profesyonel gelişim için elverişli koşullarla karşılaşılacağından rahatlama yönünde kalacaktır.

 

#YÜKSELENAKREP #AKREPBURCU2024 : Astroloji Yolculuğu Akademisine göre; Akrep burcunun 2024 yılındaki şanslı zaman dilimi ilk üç ay diyebiliriz. anılıyor. Bu zaman aralığında ki kazanımları yıla yayılacaktır. Akrepler, hayatlarının finans alanlarından daha çok olumlu fırsatlar ve önemli gelişmeler bekleyebilirler. kariyer ve başarıya doğru iten bir pozitif enerji dalgası yaşayacaklar, Hedeflerine ulaşma ve arzularını ortaya koyma şansına sahip olacaklar. Ek olarak Ocak, Akrepler için kişisel ilişkileri güçlendirmek ve duygusal bağları derinleştirmek için umut verici bir zaman sunuyor. Akrep’in özellikleriyle uyumlu bir şekilde tutku ve sezgiyle uyumlu şekilde ilişkilerinde hareket edecektir. 2024 yılında kara taşıtları konusunda ekstra dikkatli olmanız gerekiyor. Bazı insanlar imajınıza, tutkularınız üzerinden zarar verebilir, bu yüzden dikkatli olmalısınız.

 

#TERAZİBURCU2024 #YÜKSELENTERAZİ : Astroloji Yolculuğu Akademisine göre; 2024 yılında Terazi burcunun beklediğini alması için en iyi dönem yılın ortası diyebileceğimiz Ekim ayına kadar ki süreç, doğum günlerini ferahlık içinde kutlaya bilirler. Terazi burcu bireyleri bu dönemde planlarıla ilgili olarak elverişli koşullar ve fırsatlar yaşayacaklar. Başarı ve aşk kapılarının ardına kadar açılmasını bekleyebilirler.Ama çok fazla beklenti özellikle ilişkiler açısından yaratmasınlar. Sosyal ilişkileri gelişecek, hayatlarına neşe ve uyum getirecek karşılaşmalar bahar ayında yaşayabilirler. Kararlarının ve eylemlerinin yumlu olmasına dikkat etmeleri gereken sorunlarla karşılaşabilirler. Yaz biterken, arzularına doğru sorunsuz ve tatmin edici bir yolculuk bekleyebilirler,

#YÜKSELENBAŞAK #BAŞAKBURCU2024 : Astroloji Yolculuğu Akademisine göre; Yılın sonuna doğru süreç hızlanacak ve daha uğurlu ve şanslı bir dönem kariyerleri açısından başlayacaklar. Bu dönemde Başaklar, pozitif enerji ve sadakatleri test edilerek, ilişkiler sayesinde fırsatlarda bir dalgalanma yaşayacak. İlişkiler yönünden çok bereketli sayılmasa da bu yıl iyi şanslar ve uygun koşullarla kutsanacaklar. Zorluklarla dolu bir dönemden geçiş yapan Başaklar, faydalı değişiklikler ve bol olasılıklar dalgası getiriyor. Başaklar kendilerini doğru zamanda doğru yerde bulacak ve onları ileriye taşıyacak elverişli koşullarla karşılaşacaklar. Sıkı çalışmaları ve ilişkilerde bağlılıkları ödüllendirilecek ve hayatın çeşitli yönlerinde, hasatlarına göre ilerlemelere yol açacaktır. Seyahat ve sağlıkla ilgili konulara dikkat etmeleri gerekir. Bağışıklık konusu ve kronik hastalıklara karşı yıl boyunca kontrol altında olmamalılar.

 

#ASLANBURCU2024 #YÜKSELENASLAN: Astroloji Yolculuğu Akademisine göre;  Bu yıl aslında gerçekte gerçekleştirmek istediğiniz hedefinizi daha net göreceksiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda ilerleyeceksiniz ancak bunun için bazı zorluklarla karşılaşmanız özellikle ilk aylarda olabilir. Eşlerinizden, arkadaşlarınızdan ve akrabalarınızdan alacağınız mali yardım size ilaç gibi gelebilir. Birçok atılımı yapmanıza yakın çevreniz yardımcı olacaktır. Aşk ilişkileriniz hakkında konuşursak, o zaman bu yılın ilk aylarında flört tadında ilişkiler olabilir ama evlilik çin ilk altı ay uyumlu ve pek uygun görünmüyor. Evlilikleriyle ilgili sorun yaşayanlar için konuların çözüldüğü görülecektir. Seyahatlere dikkat etmek önemlidir. Hedeflerinden emin olmak ve atılım yapmak, yeni başlangıçlar odaklanmak isteyenler için çok güzel geçecek.

 

#YENGEÇBURCU2024 #YÜKSELENYENGEÇ: Astroloji Yolculuğu Akademisine göre; 2024 yılının yaz aylarına gelindiğinde, şanslı zamanları başlamış olacak, bol fırsatlarla ışıl ışıl parlak bir sürece girecekler. Yıl ilerledikçe, Yengeçler maddi olarakta ferahladıkları gibi hatta zirveye çıkacağını tahmin ediyoruz. Bu uğurlu zamanda geçişler, dönüşümler ve zaferler yakın zamanda görünüyor. Yaşamda emeklerini ve azimlerini 2024 dinamikleriyle körükleyen Yengeçler, kişisel ve profesyonel yaşamlarında, özel hayatlarında ve aile yaşamlarında bir canlılık ve başarı dalgası yaşayacaklar. Ilkbahar zamanı ilişkiler gelişecek ve derin bağlantılar ve uyumlu ortaklıklar gelişecektir. Kariyer ilerlemeleri bekliyor. Sevgili Yengeç, 2024 yılında hayallerini gerçekleştirmek için anda kalmanı ve geçmişe değil geleceğe odaklanmanı öneririm.

#Yükselenİkizler #2024İkizlerBurcu : Astroloji Yolculuğu Akademisine göre; Haziran ayından sonra başlayacak yeni bir süreç özellikle Eylül ayında büyük bir şanslar getiriyor. Bu uğurlu zaman diliminde, aile ve iş konularında bol fırsatlar ve elverişli koşullar getiriyor. Yazdan sonbahara huzur ve bollukla geçiş yapan İkizler, pozitif bir enerji dalgası yaşayacaktır. pozitif enerji detayını iletişim becerileri güçlü bağlantılar geliştirerek ve etkili ağ oluşturmayı mümkün kılarak yükselir. Bireyleri kendilerini doğru zamanda doğru yerde bulur, verimli işbirlikleri ve potansiyel ortaklıklarla gruplarda ve sosyal çevreleri sayesinde karşılaşırlar. Bu ortamlar, finansal beklentilerinide karşılayacaktır. Entelektüel yetenekleri tüm hızıyla devam eden İkizler, akademik arayışlarda ve yaratıcı çabalarda da uyum ve denge içinde büyük başarılar elde edecektir. Sonbahar İkizler için çok önemli bir süreç sonlanacaktır. Kişisel gelişime, profesyonel başarılar kadar ikili ilişkilerde mutluluğa doğru itilecekler.

#2024BOĞABURCU #YÜKSELENBOĞA : Astroloji Yolculuğu Akademisine göre; Boğa burcunun 2024 yılının ilk çeyreği olan bahar ayları haziran sonuna kadar olan sürede hayatlarında olumlu değişiklikler ve büyüme getiren fırsatlarla karşılaşacaktır. Başarıya doğru iten ruhsal ve fiziksel, enerji ve coşku dalgası yaşayacaklar. Planladıkları konularda sorunsuz şekilde, kendilerini planladıkları elverişli koşullarda bulacaklar. Ayrıca iş hayatında ve günlük hayatlarındaki çalışmaları ve kararlılıkları, maddi bolluk ve refahı çekerken, aileleri yönünden ve ilişkileri yönünden karşılığını verir. Boğa, sevdiklerinizle bağları güçlendirerek uyumlu ilişkilerinkinde tadını çıkaracaktır. İlişkilerinde uzun zamandır bekledikleri güven eylemleri aracılığıyla yayılır ve zorlukların kolaylıkla üstesinden gelmelerine olanak tanır. hem iş hayatında hem de ilişkilerinde, hedeflerine ulaşması için mükemmel bir zemin sağlayacakları güven ve bağları güçlendirme yılında olacaklar.

 

#KOÇBURCU2024 #YÜKSELENKOÇ : Astroloji Yolculuğu Akademisine göre; 2024 yılında Koç burcunun şanslı zamanı ilk üç ayıdır. Bu aylar boyunca, pozitif enerji ve fırsat dalgası yaşayacaklar. İddialı doğaları zirvede olacak ve hedeflerine güvenle ulaşmalarına izin verecektir. Geçmişten gelen çabalarında başarıya ulaşacak ve önemli bir konuda ilerleme kaydedecektir. Hayatınızın her yönünde şanslı karşılaşmalar damgasını vuracaktır. 2024 yılında, altın tepsiyle önlerinde uzanan heyecan verici süreç ilerlerken, büyük potansiyel ve bol olasılıkların olduğu bir dönemde olacaklar yıl sonuna kadar.

 

 

 

Tüm yazıların telif hakkı saklıdır

Tüm düşleriniz gerçek olsun.

Astroloji Yolculuğu Akademisi

 

Tabi ki her harita parmak izi gibi kişiye özel ve bir yıllık etkilerini öğrenmek için doğum haritası analizi yaptırabilirsiniz. Ayrıca Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz.

 

https://astrolojiyolculugu.com

https://astrolojiyolculugu.com/facebook

https://astrolojiyolculugu.com/instagram

https://astrolojiyolculugu.com/youtube

App: https://play.google.com/store/apps/details…

 

#2024 #2024aslanburcu #2024yengeçburcu #2024i̇kizlerburcu #2024tour #2024bride #2024boğaburcu #2024koçburcu #2024burçlar #2024başakburcu #2024teraziburcu #2024akrepburcu #2024balıkburcu #2024yayburcu #2024düğün #2024makeup #2024hair #2024astroloji #2024horoscopes

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.