Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

yalova emniyeti uyuşturucu ile mucadele

yalova emniyeti uyuşturucu ile mucadele

Yalova İl Emniyet Müdürlüğümüz koordinesinde; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim Ekiplerimiz tarafından İlimiz geneli ve geçiş güzergâhlarında Uyuşturucu Madde Nakli, Sevkiyatı ve Ticareti yapan şahısların tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışmalar aralıksız olarak sürdürülmektedir.

İlmimiz genelinde üst torbacı ya da torbacı olarak tabir edilen ve sokak düzeyinde uyuşturucu madde ticaretti yaptıkları ya da yaptırdıkları tespit edilen E.Y. O.Y. H.D. ve H.Ö. isimli şüpheli şahısların ikametgâh adreslerine yönelik eş zamanlı operasyon düzenlenmiştir.  Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim Ekiplerimiz tarafından yürütülen ve Narkotik Maddeler Arama Köpeği Gölgenin de eşlik ettiği ikametgâh aramalarında;

26 Gram Esrar Maddesi,

1 Adet Tabanca ele geçirilmiştir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından; Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak Suçu kapsamında yürütülen soruşturma neticesi E.Y. O.Y. ve H.D. ve H.Ö. isimli şüpheli şahısların işlemlerinin tamamlanması akabinde adli makamlara sevk edilen E.Y. ve O.Y. Adli kontrol şartı ile serbest bırakılmış, H.D. isimli şüpheli şahıs tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.

Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik başta Uyuşturucu Madde Suçları olmak üzere suç ve suçlulara yönelik çalışmalarımız aralıksız ve kararlılıkla sürdürülecektir.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.