Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

ANKARA BÜYÜKŞEHİRDEN BU YIL DA YKS’YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE SINAV ÜCRETİ DESTEĞİ

1 sene önce
44 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Ankara Büyükşehir Belediyesinin Kahramanmaraşlı esnaflara destek olmak amacıyla düzenlemiş olduğu Kahramanmaraş Dayanışma Günlerinde sona yaklaşıldı.  Deprem bölgesinden gelen 100 esnafın stant açmış olduğu ve Altınpark ANFA Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen dayanışma günleri, 26 Mart Pazar Günü’ne kadar ziyarete aleni olacak.

Depremden etkilenen Kahramanmaraşlı esnafa yardımcı olmak amacıyla Ankara Büyükşehir Belediyesinin Altınpark ANFA Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlemiş olduğu Kahramanmaraş Dayanışma Günlerinde sona yaklaşıldı.

SON GÜN 26 MART PAZAR

100 depremzede esnafın; bölgesel ürünlerden antikaya, baharattan giyime, dondurmadan bakır ve gümüşe kadar pek çok ürününün satışını gerçekleştirdiği dayanışma günlerine Başkentliler yoğun ilgi gösterdi.

17 Mart’ta süregelen, 10.00-22.00 saatleri içinde ziyarete açık olan dayanışma günleri 26 Mart Pazar günü sona erecek.

ABB’YE TEŞEKKÜR

Kahramanmaraş Dayanışma Günleri için Ankara Büyükşehir Belediyesine teşekkür eden depremzede esnaf ve onlara destek olmak için alışveriş oluşturmaya gelen Başkentliler duygularını şu laflarla dile getirdi:

-Sıddık Can Ahlatlı (esnaf): “Çok açık ve net şunu söyleyebilirim; doğma büyüme Maraşlıyım. Orada görmediğim imkânı burada asla tanımadığım insanlar sundu. Tekrar yeniden teşekkür ederiz.”

-Gökhan Kaynar (esnaf): “Kahramanmaraş merkezden geldim. Satışlarımız ekonomik yönden bizlere katkı sağlıyor. Ankara halkı fazlaca kırılgan ve duygusal… Sadece maddi yönü olmadı. Biz burada çoğu adamla sadece dertleştik. Bize moral motivasyon oldu, ayakta durabildik… O yüzden hem Ankara halkına aynı zamanda Başkanı’mız Mansur Yavaş’a oldukça teşekkür ederiz.”

-Mustafa Çam (esnaf): “Ankara Büyükşehir Belediyesine oldukca teşekkür ediyoruz. Burada olmak, satış yapmak, deprem bölgesinden çıkmak bizlere büyük moral oldu. Destek veren herkese oldukca teşekkür ederiz.”

-Çiğdem Kopal (esnaf): “Ankara Büyükşehirin bize destek amacıyla düzenlediği fuarda stant açtık. Maddi olarak destek oldu. Buraya gelmek bizlere moral de oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”

-Gözde Nimet Sumakçıgil (esnaf): “Ekonomik yönden bu fuar resmen bir can suyu oldu. Çünkü Kahramanmaraş’ta ticaret yok oldu. Kahramanmaraş’taki o durgunluktan sonra buradaki insanoğlu bizlere büyük moral oldu. Hâl hatır sormadan kimse alışveriş bile yapmadı. Ankara Büyükşehir Belediyesine fazlaca teşekkür ederiz.”

-Hatice Yılmaztürk: “Koşa koşa destek olmak için geldik. Günlerdir oldukça üzgünüz. Destek için böyle bir fuarın açıldığını duyunca derhal geldik. Elimizden geldiğince alışveriş yaptık. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a oldukca teşekkür ederiz.”

-Gökhan Yavuz: “Depremzede vatandaşlarımızın yaralarını sarmak için güzel bir fırsat. Mansur Başkan’ımıza çok teşekkür ederiz.”

-Erdal Turak: “Yakınlarım da depremzede. Alışveriş yapıp, hemşehrilerimizi görmüş olduk. Çok güzel bir fuar olmuş.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.