Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

BAŞKAN TUTUK SÖZLERİNİ TEK TEK YERİNE GETİRİYOR

BAŞKAN TUTUK SÖZLERİNİ TEK TEK YERİNE GETİRİYOR

Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’un talimatları doğrultusunda Yalova’nın cadde ve sokakları ışıl ışıl olmaya devam ediyor.

Göreve geldiği ilk günden bugüne kadar gerek esnaf gerekse vatandaşların taleplerini değerlendirerek Yalova için faydalı işlere imza atan Başkan Tutuk, İstanbul Caddesi’ni boydan boya ışıklandırarak şehrin imajını tazelemişti. Aydınlatma çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte İstanbul Caddesi’nde sirkülasyonun arttığını belirten esnaflar, dükkanlarını daha geç kapattıklarını belirterek Başkan Tutuk’a teşekkürlerini iletmişti.

İstanbul Caddesi’nde yapılan aydınlatma işlemlerinin tamamlanmasının ardından esnaf ve vatandaşlar, diğer cadde ve sokaklarda da aynı çalışmanın yapılması için Başkan Tutuk’tan talep de bulunmuş, Tutuk ise en kısa sürede yapılacağının sözünü vermişti.

Cadde ve Sokaklar Işıl Işıl Oldu

Yalova Belediyesi ekipleri tarafından boydan boya dekoratif sokak aydınlatmalarıyla modern bir görünüme kavuşan İstanbul Caddesi’nden sonra Gazipaşa Caddesi’nde de aydınlatma çalışması tamamlanmış ve Gazipaşa Caddesi de güzel bir görünüme kavuşmuştu. Şimdi ise Cumhuriyet Caddesi, Fatih Caddesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı ile Çeşme Sokak’ta aydınlatma çalışmaları tamamlandı. Sefabey Caddesi’nde ise aydınlatma için altyapı çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Birbirine bağlı ve şehir merkezinin en yoğun lokasyonlarında yer alan meydan, cadde ve sokaklardaki aydınlatma çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte Yalova ışıl ışıl bir görünüme kavuşmuş oldu

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.