Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YALOVA İYİ PARTİ İL BAŞKANINANINDAN BASIN AÇIKLMASI

1 ay önce
10 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Kıymetli Hemşerilerim, İYİ Ailem

30 Ekim 2022 Pazar günü Armutlu İlçe Teşkilatımız ile başladığımız kongrelerimizi, 4 Aralık 2022 Pazar günü gerçekleştirdiğimiz Merkez İlçe ve Çiftlikköy İlçe kongrelerimiz ile tamamlamış bulunmaktayız.

Öncelikle Türkiye’ye örnek olacak şekilde birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek ve büyük coşkuyla tamamlanan kongrelerimizde emeği geçen dava arkadaşlarıma ve delegelerimize teşekkür eder,kongrelerle göreve gelen İlçe Başkanlarıma ve kıymetli yöneticilerimize üstün başarılar dilerim.

Bir önceki il başkanımızın istifasından sonraki süreçte yönetim içi yapılan seçimle 21 Ağustos 2021 tarihi itibariyle Yalova İl Başkanlığı görevini devraldım.Vatan,Millet;Bayrak kaygısı taşıyan herkese gönlümüzü,kapımızı açtık.İl Başkanlığım sürecinde Yalova teşkilatını layık olduğu seviyeye taşımak adına tüm dava arkadaşlarımla birlikte çok çalıştık.İlçe teşkilatlarımızın da üstün çabalarıyla üye sayılarımızı 6-7 kat daha arttırma başarısını gösterdik.Mahalle,belde teşkilatlarımızı tamamladık.

Bu süre zarfında şahsımdan ve teşkilatımdan desteğini esirgemeyen tüm halkımıza,Türkiye’nin umudu olarak sürdürdüğü büyük mücadeleye bizleri de ortak etme teveccühü gösteren Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendi’ye sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesileyle 7 Ocak 2022 Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz İyi Parti Yalova 3. Olağan İl Kongresi’nde il başkanlığına aday olmayacağımı duyurmak isterim.

Önümüzdeki günlerde partimin ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendi’nin uygun gördüğü her görevi aynı şevk ve heyecanla yerine getirmek üzere çalışacak bir nefer olarak hazır olacağımı da belirtmek isterim.

İl kongremiz sonucu seçilecek yeni il başkanımıza ve yönetimine şimdiden başarılar diliyor ve her zaman yanlarında olacağımı belirtmek istiyorum.

İYİ Parti Yalova İl Başkanı

Ersin AKYÜZ

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1613 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.