Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Yalova da Uyuşturucu Madde Operasyonu

Yalova da Uyuşturucu Madde Operasyonu

Yalova İl Emniyet Müdürlüğümüz koordinesinde; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim Ekiplerimiz tarafından İlimiz geneli ve geçiş güzergâhlarında Uyuşturucu Madde Nakli, Sevkiyatı ve Ticareti yapan şahısların tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışmalar aralıksız olarak yürütülmektedir.

Ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalarda; çevre illerdin ilimize uyuşturucu madde getirebileceği değerlendirilen araçlar üzerinde yapılan çalışmalarda; yol kontrol uygulama noktalarında ve Anlık Şok Müdahale şeklindeki operasyonlarda durdurulan araçlar içerisinde bulunan şüpheli şahıslar Narkotim Ekiplerimiz tarafından gerekli inceleme ve aramalar için etkisiz hale getirilerek Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüze getirilmişlerdir.

Ekip görevlilerimiz tarafından Narkotik Maddeler Arama Köpekleri Zeytin ve Gölge eşliğinde, araçlar ve içerisinde bulunan Y.Ç. S.S. B.A. F.T. A.Y. Ç.B. M.U. F.K. H.B.K. T.M. isimli şüpheliler ile araçlar içerisinde yapılan aramalarda araçların çeşitli yerlerine zulalanmış vaziyette,

171 Gram Skunk Maddesi,
49.46 Gram Sentetik Kannabinoid Maddesi,
49.44 Metamfetamin Maddesi,
1 Adet Lyrica Sentetik Ecza Grubu Tablet,
1 Adet Hassas Terazi,
1 Adet Uyuşturucu Madde Öğütücüsü;
1 Adet Otomatik Av Tüfeği,
1 Adet Pompalı Tüfek,
4 Adet Tüfeklere Ait Fişek,
8 Adet Tabanca,
140 Adet Tabancalara Ait Fişek ele geçirilmiştir.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından haklarında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak ve 6136 Sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar Hakkında Kanuna Muhalefet Suçlarından işlem gerçekleştirilen Y.Ç. S.S. B.A. F.T. A.Y. Ç.B. M.U. F.K. H.B.K. T.M. S.C G.U. isimli şüpheli şahıslar olmak üzere Toplam 10 Şüpheli Şahıs işlemlerinin tamamlanması ile adli makamlara sevk edilmişlerdir.

Halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasına yönelik başta Uyuşturucu Madde Suçları olmak üzere çalışmalarımız aralıksız ve kararlılıkla sürdürülecektir

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.