Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

MHP TÜM TÜRKİYE’DE OLDUĞU GİBİ ALANYA’DA DA TAM KADRO SAHADA

3 ay önce
15 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

MHP Antalya Milletvekili Abduurahman Başkan ve İl Başkanı Hilmi Durgun Alanya’ya gelerek MYK Üyesi Hüseyin Yıldız, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve İlçe Başkanı Mustafa Sünbül ile birlikte esnaf ziyaretinde bulundular.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Abdurahman Başkan, MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun, MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Hüseyin Yıldız, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül, partililer ve meclis üyeleri bugün parti binasında bir araya geldiler. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Alanya’ya selamlarını getirdiklerini belirten İl Başkanı Hilmi Durgun ve Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, partililer ile görüşerek devam eden ve önümüzdeki süreçte gerçekleştirilecek olan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundular.

MHP HEYETİNDEN ESNAF ZİYARETLERİ
Parti binasında gerçekleştirilen görüşmenin ardından “Adım Adım 2023; Ahilerle Gününüz Bereketli Olsun” temalı ziyaretler kapsamında; Alanya’da esnaflarımızı ziyaret ederek, Ahilik ruhu ve geleneği üzerine sohbet eden ve bol kazançlar dileyen MHP heyeti Alanya 25 metrelik yol üzerindeki yüzlerce esnafla bir araya geldiler. MHP heyeti Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin emir ve talimatları doğrultusunda esnafların her zaman yanlarında olduklarını söylediler. Esnaflar ve vatandaşlar MHP heyetine büyük ilgi ve teveccüh gösterdiler.
Haber:Zeki Demir

 

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1914 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.