Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YALOVA DA BİSİKLETLERİNİZ İÇİN TAMİR İSTASYONLARI HAZIR

1 sene önce
40 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova’nın kent kimliğinin gelişmesinde gözle görünür çalışmalara imza atan Yalova Belediyesi, motorlu ulaşımı azaltma, bisikletli ve yaya ulaşımını ise artırma yolundaki adımlarına bir yenisini daha ekledi. Şehrin etrafını sarmaya başlayan bisiklet yollarında, kullanıma hazır, ücretsiz bisiklet tamir ve pompa istasyonları yerleştirildi.

Bisiklet ve yürüyüş yolunun 1. etabı olan doğu sahil bandında askeriye ile olan mülkiyet sorununu ortadan kaldırarak Yalova’yı sahil şeridi üzerinden Çiftlikköy’e kesintisiz olarak bağlayan Yalova Belediyesi, Sanat Sokak’tan başlayıp Safran Deresi boyunca Adnan Menderes Mahallesi TOKİ’ye kadar uzanan 2. etap bisiklet ve yaya yolundaki çalışmalarını da tamamladı.

Yalova Belediyesi yetkililerinden yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızın bisiklet kullanımı esnasında karşılaştığı teknik sorunları anında çözebilmeleri için bisiklet yollarımızı tamir istasyonları ile donattık. Doğu sahil bandında 2 adet, Adnan Menderes Mahallesi içerisindeki bisiklet yolunda ise 3 adet tamir istasyonu bulunuyor. Bisiklet tamir istasyonunun içinde kullanıma hazır; alyan seti, anahtar takımı, tornavida takımı, lastik söküp takmak için tekerlek levyeleri, çift başlıklı göstergeli lastik şişirme pompası, sadece bisiklet kullanımına uygun pedal anahtarı bulunuyor. Tamir istasyonumuzda sadece bisikletler değil, engelli vatandaşlarımızın arabaları ve bebek arabaları da tamir edilebiliyor” ifadelerine yer verildi.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.