Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İDO DAN YENİ FİYAT DÜZENLEMESİ GELİYOR

1 sene önce
31 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Ak Parti Yalova il başkanı Muğlim BAĞATAR İDO Genel müdürü Murat Orhan ile görüştü.
Son günlerde Yalovalı vatandaşlarımız tarafından iletilen talepler doğrultusunda İDO Genel müdürü Murat Orhan ile görüşerek; özellikle yolcu fiyatlarının düzenlenmesi konusunda kendilerine gelen şikayetleri dile getiren Muğlim BAĞATAR kısa süre içerisinde İDO’dan fiyatlarda indirim ve güncelleme yapılmasını beklediklerini söyledi.
“Yalova’da ikamet eden ve iş sebebiyle düzenli olarak her gün İstanbul’a gidip gelen hemşerilerimizin son dönemde İDO bilet fiyatlarının yükselmesi sebebiyle sıkıntı yaşadığının farkındayız. Bu sebepten düzenli olarak feribot kullanan vatandaşlarımızın çalıştığı kurumlar ile İDO Genel müdürlüğü tarafından karşılıklı anlaşma yapılarak indirim sağlanması için görüşmelerimiz devam ediyor. Ayrıca öğrencilerin de ilave indirim alarak daha ekonomik seyahat etmesini sağlamaya çalışıyoruz.
Son günlerde enflasyon rakamlarının yükselmesi ile birlikte, İstanbul ve Yalova arasında seyahat eden vatandaşlarımızın bu artışlardan en az şekilde etkilenmesi için sayın İDO genel müdürüne taleplerimizi ilettik. Son derece samimiyetle konu ile hemen ilgileneceklerini söyleyen iDO Genel Müdürü Murat Orhan’a teşekkürlerimi sunuyorum.”
Bağatar “Yapılacak olan fiyat düzenlemeleri ve anlaşmalar neticesinde vatandaşlarımızın daha ekonomik seyahat edebilmesi için konunun takipçisi olacağız” dedi.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.