Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YALOVA KAPALI PAZAR DA TIRNAKÇI HIRSIZLAR YAKALANADI

2 ay önce
10 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Yalova Süleymanbey Mahallesi Cengiz Koçal Caddesi üzerinde bulunan Kapalı Pazar Yerinde meydana gelen Üç ayrı Özel Beceri kullanarak Şahısların Üzerinde Ve/veya Çantasında hırsızlık (yankesicilik) olayında;  Müşteki Ş.A.’ nın çantasından 2000TL para, 1 adet beş taş yüzüğün çalındığını, Müşteki E.V.’nin çantasından Xiaomi Redmi 10 Marka cep telefonu ve içerisinde takılı hattın çalındığı ve  Müşteki G.D’nin  Huawei mate 20 Late marka cep telefonu ile içerisinde takılı hat, dereceli gözlük ve ev anahtarlarının çalındığı vatandaş beyanlarından anlaşılmıştır.

Olayın aydınlatılması için zarara uğramış vatandaşların bütün hareketleri Pazar yeri içerisi kameralarından incelenmiş, Şüpheli şahıslar tespit edildikten sonra civar kameraları, PTS’ler ve KGYS kameraları izlenerek şüpheli şahısların ikamet ettiği adres tespit edilerek, alınan arama kararı ile yapılan aramada şüpheli S.L. (1986) İkametinde yorgan ve yatakların istiflendiği yerin altında saklandığı yerde yakalanmıştır. Olaya karıştığı tespit edilen diğer şahsın S.L.’nin kızı H.L. (2009) olduğu tespit edilmiş, 24/01/2023 günü saat 17:40’da yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Vatandaşların çalınan malzemelerinin bulunmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir.

 

Yakalanan şüpheli şahıslar ifadeleri sonrası 25/01/2023 günü Yalova Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiş, şahıslardan S.L. çıkarıldığı Mahkemece Tutuklanmış, yaşı küçük H.L. Adli kontrol şartı ile salıverilerek babasına teslim edilmiştir.

 

 

 

https://www.youtube.com/shorts/7SzyBF1J2CY

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1906 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.