Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

VSB Başer Grup Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı ERGİNCAN, “Çiftçilerimizin her daim yanındayız

3 sene önce
307 kez okundu
VSB Başer Grup Otomotiv Genel Müdür Yardımcısı ERGİNCAN, “Çiftçilerimizin her daim yanındayız

VSB Başer Grup Otomotiv Satış ve Pazarlama
Genel Müdür Yardımcısı Okan ERGİNCAN New Holland Yetkili bayi olarak, satış sonrasında da çiftçilerimizin ihtiyaç duydukları her an yanındayız.

VSB Başer Grup Otomotiv Satış ve Pazarlama
Genel Müdür Yardımcısı Okan ERGİNCAN, Gazete Kuzeye konuştu.

Gazete Kuzey: VSB Başer Grup New Holland’ı ve kendinizi tanıtır mısınız?
“İsmim Okan ERGİNCAN. VSB Başer Grup Otomotiv’de Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktayım. VSB Başer Grup Otomotiv AŞ’nin New Holland ayağı olarak; New Holland Yetkili satış, servis ve yedek parça hizmeti vermekteyiz.”

 

Gazete Kuzey: Şirket misyonunuz nedir?
VSB Başer Otomotiv Grup New Holland olarak; tüm müşterilerimize, ihtiyaç duydukları tüm ürünleri, hizmette kalite ve en yüksek müşteri memnuniyeti ile tecrübeli uzman ekibimiz aracılığı ile sunmaktır.

Gazete Kuzey: Vizyonunuz nedir?
Emeğe sahip çıkma sorumluluğuyla çiftçinin can yoldaşı VSB Başer Grup New Holland olarak çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm traktör modellerini ve tüm zirai ekipmanları Türk tarımı ve çiftçisi ile buluşturmaya, bugün olduğu gibi yarın da devam etmek

Gazete Kuzey: Satışını yaptığınız traktör çeşitleri hakkında bilgi verir misiniz?
Tarla tarımı, bahçecilik, bağcılık, hayvancılık ve tarım müteahhitliği kanallarında her boy ve motor gücünde New Holland marka yerli ve ithal traktörlerimizi satışa sunmaktayız. Ayrıca her markadan 2.el traktörlerimiz de 2.el birimimizde bulunmaktadır.

Gazete Kuzey: New Holland bayii olarak traktör harici başka ne ürünler satışa sunuyorsunuz?
New Holland bayii olarak, Biçerdöver satışımız bulunmaktadır. Buna ek olarak; New Holland ve Türk Traktör markalı küçük büyük balya makinaları, ekim makinaları, römorklar, yem hasat makinaları, ilaçlama makinaları, yem karma makinaları, gübre serpme makinaları, pulluk ve freze çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Gazete Kuzey: Hangi bölgelerde hizmet vermektesiniz?
Ankara’da Sincan, Gölbaşı ve Beypazarı başta olmak üzere; Çamlıdere, Bala, Nallıhan, Ayaş, Kızılcahamam, Pursaklar, Temelli ve Kazan bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Detaylı bilgiye 0 (312) 269 06 66 nolu Müşteri İletişim Hattı’mızdan ulaşılabilir.

Gazete Kuzey: Çiftçilerimiz size sosyal medyadan ulaşabiliyor mu?
Tabii ki. VSB Başer Grup New Holland olarak (www.facebook.com/newholland324) adresini takip ederek, tüm kampanyalarımız hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Gazete Kuzey: Satış sonrası hizmetleriniz hakkında ne söylemek istersiniz?
New Holland Yetkili bayi olarak, satış sonrasında da çiftçilerimizin ihtiyaç duydukları her an yanlarında bulunmaktayız. Uzman kadromuz ile her türlü standart ve periyodik bakım, orjinal yedek parça hizmetimiz ve yerinde hizmet ile çiftçilerimize yol yardım hizmeti vermekteyiz. Ayrıca her marka garanti süresi bitmiş traktör modellerine servis hizmeti sunmaktayız.

Gazete Kuzey: Büyük Balya Makineleri Mükemmeliyet Merkezi nedir?

TürkTraktör tarafından kurulan Büyük Balya Makineleri Mükemmeliyet Merkezi’yle, büyük balya makinesi işletmeciliği yapan çiftçilerin profesyonel seviyedeki tüm satış ve satış sonrası beklentilerini karşılamayı hedefliyoruz. VSB Başer Grup Otomotiv olarak; tüm kriterleri karşılayarak, özel bayi yapılanma yetkimiz bulunmaktadır. Bu sayede çiftçilerimizin her türlü ihtiyacı için, yüksek hizmet kalitesi sağlayan bayi olduk. Bu ürün grubu özelinde gerçekleştireceğimiz daha etkin müşteri takibi sayesinde, tüm çiftçi ve üreticilerimize ‘en iyi satış ve satış sonrası deneyiminin’ yaşatılmasını hedefliyoruz.

Gazete Kuzey: Eklemek istedikleriniz var mı?
Covid-19 nedeniyle ülke olarak zor bir dönemden geçmekteyiz. Bu dönemde çiftçilerimiz için her türlü önlemi almaktayız. Şubelerimiz, korona virüs tedbirleri kapsamında, düzenli olarak dezenfekte ediliyor olup, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulmaktadır. Değerli çiftçilerimiz, istedikleri her zaman şubelerimizi ziyaret ederek, gönül rahatlığı ile satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirler.”şeklinde konuştu.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.