Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

VATAN OCAKLARI EĞİTİM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERE SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ.

VATAN OCAKLARI EĞİTİM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERE SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneğimiz çatısı altında sosyal sorumluluk projelerine destek veren Sayın Başkanımız Dilan Dilber Avşar’dan destekleriyle düzenlenen dar gelirli üniversite öğrencilerimize ücretsiz ders konusunda gönüllü öğretmenlerimizle koordineli olarak çalışmalarımız devam ediyor olacağız.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği Sosyal Projelerden Sorumlu Başkanı Sayın Dilan Dilber Avşar ve Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneğimiz Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser ortak yazılı basın açıklaması yaptılar.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği Sosyal sorumlu Başkanı Dilan Dilber Avşar açıklamasında şunları söyledi.”

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneğimizin Kurucu Lideri Genel Başkanı Sayın Yılmaz Gülümser bizlere vermiş olduğu bu göreve öncelikle teşekkür ediyorum. saygılar sunuyorum Derneğimiz çatısı altında ki faaliyetlerimiz Dar gelirli yurttaşlarımıza eğitim öğretim konusunda ücretsiz ders olmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz talep çok eksiklerimiz varsa da yetişmeye çalışıyoruz. elimizden geldiğince de başarımızı yükseltmekten gurur duyuyoruz Aziz Türk Milletimizin her zaman yanındayız dedi.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneğimizin Kurucu Lideri Genel Başkanı Yılmaz Gülümser önderliğinde Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneğimiz çatısı altında şu aşama da kısıtlı sayıda olmasına rağmen güzel bir çizgi ve seviye yakalamış olduğumuzun da haklı olarak gururunu yaşıyoruz yaşamaya da devam ediyor olacağız.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneğimizin sosyal sorumluluk projelerine katkılar sağlayan bütün değerli kardeşlerimize de teşekkürler ediyorum merhametli güzel yürekli insanlarımızla masum iyi kalpli insanların dayanışma içinde kardeşlik çerçevesinde hareket ediyor olacağız.ifade etti.

Vatan Ocakları Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği Kurucu Lideri Genel Başkan Sayın Yılmaz Gülümser yazılı basın açıklamasında şunları söyledi.

Bende dar gelirli bir aileden geliyor olmam nedeniyle ilk orta lise öğrenim süreçlerimde Merhametli iyi kalpli insanlardan çok çeşitli yardımlar aldım ve bende şu aşamada kendi imkanlarım dahilinde aynı bilinçle çevremde ki dar gelirli yurttaşlarımıza yardımcı olmaya çalışıyorum bu bir vefa borcudur yükü çok ağır ve anlamlıdır ayrıca da gururlu bir duruş içerisinde Büyük Önderimiz Atatürk ilkelerine bağlı olarak ilerleyeceğiz.
Önceliğimiz Türkiye Cumhuriyetimiz.

diyerek sözlerini tamamladı

VATAN OCAKLARI EĞİTİM KÜLTÜR YARDIMLAŞMA DERNEĞİ KURUCU LİDERİ GENEL BAŞKAN YILMAZ GÜLÜMSER.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.