Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Bursa’da 15 Yabancı Uyruklu Kişiler Türkleri Darp Etti

4 hafta önce
32 kez okundu
Bursa’da 15 Yabancı Uyruklu Kişiler Türkleri Darp Etti

Bursa Mudanya’da 15 yabancı uyruklu kişi site sakinlerini darp etti.

 

Bursa’da 15 yabancı uyruklu kişi, havuza girmelerine izin vermeyen site sakinlerini darp edip kaçtı. Darp edilen site sakinleri Mudanya Emniyet Müdürlüğü’ne ifade verirken polis her yerde yabancı uyruklu kişileri arıyor.

 

 

Mudanya’da bir site sakinin yakını olduğunu söyleyen 15 yabancı uyruklu erkek, havuza girmelerine izin vermeyen site sakinlerini tekme tokat dövüp arabayla kaçtı.

 

Bursa’nın Mudanya İlçesi Burgaz Mahallesi’nde bulunan Atış Yapı Arya Sitesi’nde dışarıdan gelen ve kimsenin tanımadığı 15 yabancı uyruklu erkek, sitede dairesi bulunan bir site sakininin yakınları olduğunu söyleyerek havuza girmek istedi. Sitede oturan vatandaşların bu duruma tepki gösterip izin vermemesine karşın yabancı uyruklular, site sakinlerini darp edip kaçtı. Site sakinleri Mudanya Emniyet Müdürlüğü ‘nde ifade verirken polis 34 FMF 302 ve 16 SOG 50 plakalı otomobiller ile kaçan yabancı uyruklu 15 kişiyi arama çalışmalarını başlattı.

 

Zafer Partisi Bursa İl Başkanı Adem Şimşek, ” Olayı duyar duymaz Mudanya’ya geldik. 15 yabancı uyruklu kişi, site sakinlerini darp etmiş. Avukatllarımız ile olaya müdahil olduk. Site sakini vatandaşlarımızın sonuna kadar yanındayız. Zafer Partisi olarak böyle durumlarla karşılaşabiliceğimizi her fırsatta dile getirdik. Bu kaçan erken 15 yabancı uyruklu yakalanıp hakettiği cezayı alana kadar takipte olacağımızı kamuoyuna bildiririz” şeklinde konuştu.

Kaynak Ahmet Bayer

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.