Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

YTSO Üyelerine Online Alışveriş Platformu Pazarama’da İndirimli Mağaza Açma İmkanı

YTSO Üyelerine Online Alışveriş Platformu Pazarama’da İndirimli Mağaza Açma İmkanı

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) ile %100 Türkiye İş Bankası İştiraki olan online alışveriş platformu Pazarama arasında anlaşma gerçekleştirildi. Bu anlaşma ile birlikte YTSO üyeleri Pazarama’da açacakları mağazalarda 3 ay süreyle %50 komisyon indiriminden yararlanacak.

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek “Günümüz ticaretinde önemli bir yere sahip olan online alışveriş platformlarında Yalova firmalarının daha etkin yer alabilmesi için sektörün en güvenilir ve büyük markalarından Pazarama ile anlaşmış bulunmaktayız. Anlaşma neticesinde üyelerimiz e-ticaret’e giriş maliyetlerini düşürerek 3 ay boyunca yaptıkları satışlardan ödeyecekleri komisyonlarda %50 indirim imkanına sahip olacaklar. Pazarama’nın Türkiye İş Bankasına ait bir iştirak olması üyelerimizin yeni müşterilere erişmesinde güvenilir bir başlangıç yapmalarını sağlayacaktır.” dedi.

YTSO üyeleri indirimli mağaza açma fırsatından yararlanabilmek için kayıt aşamasındaki “Pazarama’ya nerden ulaştınız?” kısmında Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nı seçmesi gerekmektedir.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.