Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

TDP YUNUSEMRE İLÇE BAŞKANI KUZUCU ‘BABALAR GÜNÜ’ KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

3 sene önce
276 kez okundu
TDP YUNUSEMRE İLÇE BAŞKANI KUZUCU ‘BABALAR GÜNÜ’ KUTLAMA MESAJI YAYINLADI

TDP Yunusemre ilçe Başkanı Şebnem Kuzucu Babalar günü nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Kuzucu mesajında şunları dile getirdi.
“Dünyanın en zor ve yüce görevlerinden birini üstlenmiş, hayatımızın her anında varlıklarıyla bize güç veren, iyiliğin, fedakârlığın ve koşulsuz sevginin timsali olan babalarımızın Babalar Gününü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Karşılıksız sevginin en güzel örneklerini veren babalarımız sonsuz bir sevgi ve özveri ile bizlere geleceğimize uzanan yolda ve koşulda rehberlik etmektedir.

Sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen babalarımız, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadır. Bizleri hayata hazırlayan, destek olan, sevgisi ve güveni daima aranan babalarımız ve annelerimiz vazgeçilmez en kutsal değerlerimizdir.

Baba sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. En değerli varlığımız, baş tacımız babalarımızın beklentisi ise sevgi ve saygıdır. Onları mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, babalarımız için en büyük armağandır.

Bu duygularla başta, büyük bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları olmak üzere, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan, hayatı boyunca maddi-manevi bütün imkânlarını ailesi için seferber eden tüm babaların babalar gününü kutluyorum.” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.