Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Rest Property Alanya’da inşaat ve emlak sektörünü buluşturdu

1 sene önce
51 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

ALTBAŞLIK
Alanya’nın global bir markası haline gelen dünyaca ünlü emlak firması Rest Property, Club Olive Garden’da verdiği şık davette sektör temsilcilerini bir araya getirdi

CORENDON Alanyaspor Asbaşkanı da olan Rest Property Emlak Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Tufan, her yıl geleneksel hale getirdiği istişare ve değerlendirme toplantısının bir yenisini dün akşam gerçekleştirdi. Rest Property Emlak tarafından verilen davete inşaat ve emlak sektörü temsilcilerinin yanı sıra, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Engin Burak Mindivanlı, Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Tunahan Toksöz, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, Alanya Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ALSİAD) Başkanı Ali Kamburoğlu ile çok sayıda tanınmış müteahhit ve emlak şirketi sahipleri katıldı. Alanya Müteahhitler Birliği (MÜTBİR) Başkanı Mustafa Küçüker ile davetlileri kapıda karşılayarak hoş geldiniz diyen Nihat Tufan, konuklarla yakından ilgilendi.

BAKAN ÇAVUŞOĞLU CANLI BAĞLANDI
Rest Property’nin Olive Garden’da verdiği davette açılış konuşmasını şirketin CEO’su Ali Özpelit yaptı. “Bu güzel atmosferde düzenlediğimiz istişare ve değerlendirme toplantımıza katılan herkese çok teşekkür ederiz” diyen Özpelit’in ardından Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu davetlilere hitaben konuştu. Rest Property’nin davetine Antalya’da gerçekleşen bir programından dolayı katılamayan Bakan Çavuşoğlu, tele konferans yöntemi ile canlı olarak görüntülü bağlandı. Sektöre verdikleri desteklerden bahseden Bakan Çavuşoğlu, inşaat ve emlak sektörünün Türkiye açısından önemine değinerek, ortaya çıkan sorunların da en kısa sürede çözüme kavuşacağını söyledi.

SEKTÖRÜN SORUNLARI KONUŞULDU
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun ardından söz alan MÜTBİR Başkanı Mustafa Küçüker, inşaat, emlak ve bağlı sektörlerin sorunlarına dikkat çekti. İstişare ve değerlendirme buluşmasına katılanlara da teşekkür eden Küçüker, Nihat Tufan’a ve Rest Property ailesine de her yıl geleneksel hale getirdikleri organizasyon için teşekkür etti. Ardından sahneye davet edilen ALTSO Başkanı Eray Erdem, emlak ve inşaat sektöründe uzun yıllar faaliyet gösterdiğini söyleyerek, sektörden elde edilen gelirin Türkiye ekonomisi için son derece önemli olduğunu ifade etti.

BAŞKAN YÜCEL: “DESTEĞİMİZ SÜRECEK”
Rest Property tarafından düzenlenen istişare ve değerlendirme toplantısında son olarak Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel konultu. İnşaat ve emlak sektöründeki firmalara her zaman yardımcı olduklarını ve bundan sonra da yardımcı olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Yücel, “Alanya’mızın katma değer katan inşaat ve emlak sektörüne biz de yerel yönetim olarak gereken desteği sağlıyoruz. Bu sektör sayesinde dünyanın farklı milletlerinden binlerce insan Alanya’da bir araya geliyor. Dolayısıyla Alanya’mız bir dünya kenti, inşaat ve emlak sektörünün de buna katkısı çok yüksek” ifadelerini kullandı. Haber MERKEZİ

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.