Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Vakit Geç Olmadan

1 ay önce
55 kez okundu
Vakit Geç Olmadan

Bu ülkenin et ile tırnağı olmuş toplum kesimlerini birbirine karşı kışkırtan mezhepsel ve etnik ayrımcılıkla toplum kesimlerinin birbirine düşman olmasını sağlayan bir takım ırkçı ve şoven güruhun yaptığı hataya düşmeyelim. Eğer biz gerçek vatansever isek, önce kendimizi şöyle bir gözden geçirelim.

“BEN VATANIM İÇİN NE YAPIYORUM VATANDAŞLIK GÖREVİMİ HARFİYEN YERİNE GETİRİYORMUYUM”

Şayet biz gerçek vatan sevgisi ve yurttaşlık bilinci ile doluysak bu bize yeter. Ama ille de birilerini vatan hainliği ile suçlayacak olursak, bu Ne sağcılar, ne solcular, ne Türkler,
ne Kürtler,ne Lazlar,ne Çerkezler,ne Türkmenler, ne Aleviler ,ne Sünniler’ki bu tür ayrıştırmaları da kabul edilir bulmuyorum.
İşimiz zor ama başaracağız

Ülkemizde misyonerlere dikkat gençliğimizin peşindeler

Ükemizde ermeni misyonerlere dikkat nifak tohumları ekmek için bir şekilde içlerimiize sızmış ve profoyenel bir şekilde probaganldalarını yapıyorlar.

“BEYLER BAYANLAR SAFLARIMIZI SIKLAŞTIRALIM VAKİT GEÇ OLMADAN”

İşte bütün bu uyarılardan sonra diyoruz ki, içinde bulunduğumuz kardeşliğimizi zayıflatan şu kritik devrenin en makbul ameli ve hizmeti, ülke çapında herkesin çevresiyle kardeşliğini daha da kuvvetlendirmesi, sevgi saygısını artırarak muhatap olması, ayırım yapmadan birlik beraberliğimizi perçinleme hizmetlerinde bulunmasıdır.
SAYGILARIMLA
ÖZDEN POLATGİL

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.