Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Osmanlı Ülkü Hareketi Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Emin Altaş İsrail’in Filistin’e gerçekleştirdiği saldırılara yönelik kınama mesajı yayınladı

8 ay önce
162 kez okundu
Osmanlı Ülkü Hareketi Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Emin Altaş İsrail’in Filistin’e gerçekleştirdiği saldırılara yönelik kınama mesajı yayınladı

Osmanlı Ülkü Hareketi Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Emin Altaş İsrail’in Filistin’e gerçekleştirdiği saldırılara yönelik kınama mesajı yayınladı.

İsrail’in Gazze’deki sivillere yönelik vahşice saldırıları ve insanlık dışı cinayetleri soykırıma dönüşmüştür. En son yapılan Gazze’de iki bin hastanın tedavi için bulunduğu hastaneye atılan bomba bu hunhârca saldırının bir örneğidir. Yapılan bu saldırıları şiddetle kınıyor, insanlığa yönelik bu cinayetlerin derhal durdurulması için herkesi elinden gelen çabayı sonuna kadar göstermeye davet ediyoruz.

Osmanlı Ülkü Hareketi Federasyonu işgal altındaki Filistin halkının yanında olmaya devam ediyor. Düzenlenecek etkinliklere katılan tüm teşkilat mensuplarımız her türlü provokatif eylem ve söylemlerden uzak durmalı. Yapılacak her türlü eyleme katılırken amacımızın Filistin halkına destek vermek olduğu kesinlikle unutulmamalıdır. Osmanlı Ülkü Hareketi Federasyonu tek ses olacak şekilde birlik ve beraberlik içerisinde zor günler geçiren Filistin halkına en güçlü desteği sunacaktır. Filistin halkının yalnız olmadığını tüm dünyaya duyurma adına yapılacak her türlü organizasyonun içerisinde olduğumuzun ve olacağımızın altını çiziyoruz. Biz çatışmaların bir an önce sona ermesinin bölge ve dünya barışı adına önemli olduğuna, gerilimi artırıcı adımlardan uzak durulmasının İsrail-Filistin meselesinde karşılıklı atılacak müspet adımların kalıcı çözümü beraberinde getirebileceğine inanıyoruz. Krizi derinleştiren kışkırtıcı adımlar yerine yıllar boyunca Filistin’e verilip tutulmayan sözlerin hatırlanması ve gereğinin yerine getirilmesi bu noktada büyük önem arz ediyor. Saldırılarda şehit olan Müslüman kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.