Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

UMUT CAN FIRAT VE BEST OF MEDYA ORTAKLIK SÖZLEŞMESİ İMZALADI

1 ay önce
14 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Genç yaşlarından beri bir çok farklı sektörde iş hayatına atılan, farklı alanlarda çalışan ve başarılarına başarı katan Umut Can Fırat yeni bir iş anlaşması için görüşmeler yaptı.

Son zamanlarda dijital alanda faliyete başlayan Umut Can Fırat, Bizden Söylemesi adında bir marka kurdu. Bu marka altında güncel ve yeni nesil dijital bir internet sitesi “BizdenSöylemesi.com” açtı. Kısa zaman içerisinde hızla ilerleyen Umut Can Fırat, 2023 yılı için bir de Bizden Söylemesi Dergisi çıkartmayı planladığını söyledi. 2023 Yılı için çok farklı planlarının olduğunu söyleyen Umut Can Fırat, medya alanında çalışmalar yürüten, bir çok ünlü isim ile çalışan ve çeşitli organizasyonlar düzenleyen Best Of Medya ile ortaklık görüşmeleri için Nişantaşı’nda bir toplantı düzenledi. Bu toplantı sonucunda Umut Can Fırat “Bizden Söylemesi” markası ve Best Of Medya ortaklık sözleşmesi imzaladı. İmzalar atıldıktan sonra Umut Can Fırat şunları söyledi;

“Bizden Söylemesi ve Best Of Medya ile bugün itibari ile bir ortaklık sözleşmesi imzaladık. İki markanında 2023 Yılında büyük hedefleri ve projeleri var. Bu hedeflere ilerlerken iki gücü birleştirip ortak olduk. Yeni yılda çok güzel ve başarılı işler yapacağız. Bu ortaklık alanında bir çok hizmet vereceğiz bunlardan bir kaçı şunlar olacak;

  • Menajerlik Hizmeti
  • Sosyal Medya Hizmeti
  • Organizasyon Hizmeti
  • TV / Medya Hizmeti
  • Magazin / Dergi Hizmeti
  • Ödül Gecesi Organizasyonu
  • Basın Pr Hizmeti

Bu ortaklığın ilk organizasyonu 2023 yılının ilk en prestijli ödül töreni bir çok ünlü isimin katılımıyla gerçekleşecek. Ünlü manken Demet Şener’in sunumuyla 3 Ocak tarihinde Sophia Çengelköy’de ödüller sahiplerini bulacak. Ödül töreninde bir çok katagoride bir çok ünlü isime ödüller verilecek. Ödül törenine basından bir çok kanal ve gazete katılacak. Bu görkemli gecede şıklık yarışında kırmızı halı sunucusu Astrolog Duygu Demir ve Bizden Söylemesi Magazin sunucusu Hülya Albayrak Bayar ünlü konuklarla röpörtajlar gerçekleştirecek.

 

Sophia Çengelköy‘de gerçekleşecek görkemli ödül gecesi tüm program boyunca Mavi Karadeniz TV den canlı olarak yayınlanacak. Katılamayanlar canlı olarak evlerinden bu görkemli ödül gecesini izleyebilecek.

Mavi Karadeniz TV Frekans bilgileri:

  • Türksat 4A12264 V 27500 5/6 (HD)
  • D-Smart 255. kanal (HD)
  • Digiturk 628. kanal (HD)

 

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1611 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.