Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

NICE Türkiye kapılarını depremzedelere açtı

1 ay önce
11 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Depremzedeler villalarda konaklıyor

Yaklaşık 30 bin binanın yıkıldığı depremler sonrasında ortaya çıkan barınma sorununa çözüm olmak isteyen otel ve konaklama tesisleri, depremzedeler için kapılarını açtı. NICE Türkiye bünyesinde bulunan bir çok villa depremzedelerin kullanımına verildi. NICE Türkiye CEO’su Hakan Geydirenler, ülke olarak her zaman yardım ve seferberlik ile tekrar kalkacaklarını söyledi.

Tüm Türkiye, 6 Şubat’ta meydana gelen Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin sarstığı bölgede yaraları sarmak, diğer yandan da afetten sağ kurtulanların sağlık ve güvenlik içinde barınmalarını sağlamak için tek yürek oldu. Türkiye’nin dört bir yanındaki oteller büyük bir dayanışma duygusu içinde depremzede vatandaşalara kapılarını açarken, Antalya’da faaliyet gösteren NICE Türkiye bünyesinde bulunan tüm villaları depremzedelere verdi.

Türkiye’nin yaz turizminin merkezi Antalya otellerinin yanı sıra, villaları da bu kez, afetzedeler için kapılarını açarak hizmet verecek.

Konuyla ilgili olarak OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış Durak’a bir açıklama yapan NICE Türkiye CEO’su Hakan Geydirenler,her zaman depremzedelerin yanlarında olduğunu söyledi. Geydirenler” Bizler de NICE Türkiye olarak bünyemizde olan bir çok villayı depremzedeler için açtık. Şuan her bir villada en az 20 kişi konaklama yapabiliyor” dedi.

Daha önce yabancı turistlere hizmet veren havuzlu, jakuzili, ultra lüks villalar artık depremzedelerin barınma ihtiyacını karşılayacak.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1914 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.