Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

UGK Bursa Kadın Kolları İl Başkanı Yasemin Tiryaki Acar, Kurban Bayramı vesilesiyle mesaj yayınladı.

4 hafta önce
80 kez okundu
UGK Bursa Kadın Kolları İl Başkanı Yasemin Tiryaki Acar, Kurban Bayramı vesilesiyle mesaj yayınladı.

Başkan Acar, Kurban Bayramı vesilesiyle yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Bayramlar, birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi hatırladığımız, pekiştirdiğimiz, dargınlık ve kırgınlıkların yerini barış ve muhabbete bıraktığımız mübarek günlerdir. Millet olarak bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizleri bir bayram daha görmeye ulaştıran Rabbime şükürler olsun. İslamiyetin sembollerinden biri olan Kurban bayramının güzelliği; teslimiyet, paylaşmak, yardımlaşma ve dayanışma bağlarını kurmaktır. İhtiyaç sahiplerinin sofralarına kesilen bir kurbandan paylaşmak bu bayramın en güzel manevi duygularındandır. ”

Bu mübarek günlerde şehit ailelerinin, gazilerimizin, kimsesiz yaşlılarımızın, engelli vatandaşlarımızın, sevgi ve çocuk evlerinde bulunan çocuklarımızı ziyaret etmeyi de unutmayalım.

Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı’nın başta Uluslararası Gazeteciler Konfederasyonu Başkanımız Kenan Akçahanoğlu , UGK Kadın Kolları Genel Başkanımız Süreyya Terzioğlu ve Bursa Kadın Kolları Yönetimindeki çalışma arkadaşlarım, ve Tüm islam alemine barış, huzur, getirmesi dileğiyle hayırlı bayramlar diliyorum.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.