Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kürşat Mican: Danimarka”ya yazıklar olsun

2 ay önce
34 kez okundu
Kürşat Mican: Danimarka”ya yazıklar olsun

Yesevi Alperen ocakları genel başkanı Kürşat Mican, Danimarka”da camii önünde Kuran-ı Kerim yakılmasına izin vermesini İstanbul’da Danimarka konsolosluğunu önünde basın açıklaması yaparak kınadı.

Başkan Kürşat Mican,” Danimarka Hükümetini ve yetkililerini şiddetle,nefretle kınıyor ve lanetliyoruz”diyen
Mican sözlerine şu şekilde devam etti.
“Kıymetli Basın Mensupları, Değerli Dava Arkadaşlarım, Aziz Müslümanlar Yüce Allah’ın selamı, rahmeti, bereketi, inayeti ve hidayeti hepimizin üzerine olsun.

Bildiğiniz üzere kukla, maşa, şarlatan, İslam düşmanı Rasmus Paludan iblisi Ağababalarının talimatıyla Yüce Kitabımız Kuran-ı Kerime yönelik aşağılık saldırılarına korkusuzca devam ediyor. Avrupa ülkeleri bu alçağa polis korumasıyla izin veriyor, yaptıklarına ortak oluyor.

Bu alçağın camii önünde KURAN-I Kerim yakmasına izin veren Danimarka Hükümetini ve yetkililerini şiddetle,nefretle kınıyor ve lanetliyoruz!

AVRUPA EYY AVRUPA
İnsan Hakları Sözleşmesinin kabul edildiği sözde demokrat, özde faşist Avrupa, sözde Medeni özde Cani Avrupa, sözde Özgürlükçü özde Fanatik Avrupa, biz sizin Cemaziyel-evvelinizi iyi biliriz.

Biz sizi Orta Çağ karanlığından tanırız! Kadınların içinde şeytan var diye toplayıp yakmanızdan tanırız! Barbarlığın, ilkelliğin, vahşiliğin ve faşistliğin kitabını yazmanızdan tanırız! Engizisyon mahkemelerinden tanırız. Düzenlediğiniz Haçlı seferleriyle yaptığınız mezalimlerden, yaktığınız, yıktığınız köylerden, katlettiğiniz mazlumlardan tanırız.
Orta Çağ’da neyseniz, Osmanlı’yı parçalarken de oydunuz, bugünde Osunuz! Hiç değişmediniz!
Sözde demokrasi anlayışınız, sahte medeniyetiniz batsın.

Ne diyor merhum Aliya İzzetbegoviç;
‘BUNU HİÇ UNUTMA EVLAT! BATI HİÇBİR ZAMAN MEDENİ OLMAMIŞTIR! BUGÜN Kİ REFAHI DEVAM EDEGELEN SÖMÜRGECİLİĞİ, DÖKTÜĞÜ KAN, AKITTIĞI GÖZYAŞI VE ÇEKTİRDİĞİ ACILAR ÜZERİNE KURULUDUR!

Ey SÖZDE UYGAR AVRUPA;
2 Milyar Müslümanın Kutsal Kitabına saldırmak, tahkir etmek, aşağılamak insan hakları ihlali değil midir?
NEFRET SUÇU DEĞİL MİDİR?
AYRIMCILIK DEĞİL MİDİR??

İKİYÜZLÜ BATI, VAHŞİ BATI, KUKLANIZ RASMUS PALUDAN İBLİSİYLE BERABER TEZ VAKİTTE KAHROLUN İNŞAALLAH!

İfade özgürlüğü paravanıyla aşağılık bir yaratığın yaptığı alçaklığa göz yummak, polis korumasıyla destek olmak İSLAMA VE MÜSLÜMANLARA olan kininizin göstergesidir. Haçlı zihniyetidir! Alçaklıktır. İlkelliktir. Barbarlıktır. 2 Milyar Müslümanın başsız olmasından istifade etmektir.

EY İSLAM ALEMİ! Bir sözümüzde sizedir! Artık uyanalım. Bu dağınıklıktan kurtulalım. Tez vakitte hilafeti geri getirelim.
Müslümanlar hilafet sancağı altında, Halifesinin emrinde bir ve beraber hareket ederse, dünya kaybettiği huzura, adalete, nizama tekrar kavuşacaktır.

Buradan Sayın Cumhurbaşkanımıza’da sesleniyoruz; Meclis kararıyla kaldırılan halifeliğin tekrar MECLİS kararıyla geri getirilmesini istiyoruz.

Biliyoruz ki, HALİFELİK GERİ GELMEDİKÇE MÜSLÜMANLAR BİRLEŞEMEYECEK VE DÜNYADAKİ ZULÜMLER DURMAKSIZIN DEVAM EDECEKTİR.

Elbet KURANIMIZA uzanan ellerle hesaplaşma vakti gelecektir! Kafirler istemese de YÜCE ALLAH nurunu tamamlayacaktır. İslamın nurunu tüm dünya bir olsa da söndüremeyecektir. Yüce Allah Kutsal Kitabımız Kuran-ı Kerimi kıyamete kadar koruyacak, ona uzanan eller helak olacaktır.

Bizler de ecdadımız gibi son nefesimize kadar ULVİ DEĞERLERİMİZ için yaşayacak, mücadele edecek, bu uğurda gerekirse can verip, can alacağız şekilde konuştu.

Haber Mehpare oymak

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.