Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

KIRKA BİR KALA DOSTLUKLAR DEVAM EDİYOR

KIRKA BİR KALA DOSTLUKLAR DEVAM EDİYOR

Erzurum Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Almanca Öğretmenliği 1984 yılı öğrencilerinin dostlukları 39. Yılında da devam etmektedir.

Whatsapp Sosyal medya hesabında bir grup kuran ve “Biz bir aileyiz.” Sloganı ile yola çıkan grubun kurucusu ve yöneticisi İlyas ÖZDEMİR; amaçlarının sınıf arkadaşları ve öğretmenleri bir araya getirmek, dostluk ve arkadaşları pekiştirmek, eski öğrencilik yıllarını yad etmek ve öğrencilikte yapamadıkları hasletleri yerine getirmek olarak açıklamıştır.

Gruplarında yaklaşık 70 öğretmen ve arkadaşımız bulunmaktadır. Sanal alemde bir araya gelen grubumuzun gerçek yaşamda da buluşmalarını sağlamak ve bu buluşmaları geleneksel hale getirmek üzere ilk buluşmamızı 2016 yılında Ordu ilinde, ikinci geleneksel buluşmasını da Sakarya Sapanca’da gerçekleştirdik.

Üçüncü buluşmamızın en önemlisi ve en heyecanlısı mezuniyetimizin 30. Yılında 2018 yılında Erzurum ilinde buluşmamız ve mezun olduğumuzda giyemediğimiz, ancak 30 yıl sonra kep ve cüppelerimizi giyerek 30 yıl önceki heyecanı hocalarımızla birlikte yaşamış olduk.

2019 yılında Gaziantep ilinde dördüncü buluşmadan sonra Pandemi dolayısıyla ne yazık ki üç yıl ara vermek zorunda kaldığımız geleneksel buluşmamıza 03 – 06 TEMMUZ 2023 tarihleri arasında 5. Geleneksel Eskişehir buluşmamızı gerçekleştirmiş olduk.

2024 yılı 6. Geleneksel Buluşmamızı Rize ilinde gerçekleştirmek üzere çalışma ve organizasyonlarımıza şimdiden aynı şevk ve heyecanla devam ediyoruz.

Bu vesileyle geleneksel buluşmalarımıza katılarak katkı sağlayan ve emeği geçen tüm hoca ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Vefat eden hoca ve arkadaşlarıma da Allah’tan rahmet diliyorum.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.