Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İYİ Parti Mamak İlçe Başkanlığı Aşure Dağıttı

11 ay önce
60 kez okundu
İYİ Parti Mamak İlçe Başkanlığı Aşure Dağıttı

İYİ Parti Mamak İlçe Başkanlığı Muharrem Ayı dolayısıyla Şafaktepe Parkı içerisinde yer alan Yozgatlı Dernekler Federasyonu’nda aşure etkinliği düzenledi.

Etkinliğe İYİ PARTİ Samsun Milletvekili Bedri YAŞAR, Ankara Milletvekili Halil İbrahim ORAL, İYİ Parti Genel Merkez Toplumsal Politikalar Başkan Yardımcısı Gazi Hüseyin ÖZLÜK, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin ÖZTÜRK, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İYİ Parti Çankaya İlçe Başkanı Kevser OFLUOĞLU , Deva Partisi Mamak ilçe Başkanı, Mamak Mahalle Muhtarları, İYİ Parti Mamak İlçe Başkanı Mehmet VURAL, ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katılım sağladı.

Kur’an ı Kerim tilaveti, dualar okunmasının ardından aşure dağıtımına geçildi.

İYİ Parti Mamak ilçe Başkanı Mehmet VURAL misafirler ile yakından ilgilendi, ” İYİ Parti Mamak Teşkilatı olarak geleneksel adet ve değerlere hassasiyet gösterdiklerini, yüzlerce yıldır devam eden değerlerin yaşatılması ve gelecek nesillere aktarılması gerekliliğini” vurguladı.

Katılımcılara teşekkür eden Başkan VURAL etkinliklerinin devam edeceğini herkese kapılarının ve gönüllerinin açık olduğunu söyledi.

Haber: Abdullah Mutlu TOKGÖZ

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.