Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İSRAİL ZALİM VE TERÖRİST BİR DEVLETTİR.

3 sene önce
145 kez okundu
İSRAİL ZALİM VE TERÖRİST BİR DEVLETTİR.

TİGAD Genel Başkanı Okan Geçgel yaptığı basın açıklamasında, İsrail’in Filistin halkına ve mescidi aksaya yönelik saldırılarını kınadı.

Geçgel “ İsrail’in Filistin Halkına karşı orantısız güç kulanmasını Devlet törürü olarak değerlendirerek, tüm Dünyayı bu zulme karşı sessiz kalmamaları konusunda çağrıda bulundu.

Tigad Genel Başkanı Okan Geçgel basın açıklamasında “
Rabbim Kahhar adıyla İsrail’i kahretsin. Rabbim İsrail’i gazabıyla helak eylesin. Rabbim mazlum Filistin halkına zulmeden İsrail’i zelil eylesin inşallah.
Kadın,çocuk,yaşlı demeden orantısız güç kullanarak adeta bir devlet terörü estiren İsrail zülümde ve zalimlikte sınır tanımamaktadır.
Müslümanların ilk kıblegahı, islam tarihinin simge yapıtlarından mescidi aksaya yönelik yıkım ve yağma girişimine bir yenisini daha ekleyen İsrail’e artık gerek ders verilmelidir.
Zalim ve despot anlayışı ile adeta insan hakları suçuda işleyen İsrail, kural, kaide, hak ve hukuk tanımamaktadır.
Dünya kamuoyunun yıllardan beri İsrail’e karşı sağır,dilsiz ve kör tavrının devam etmesi İsrail’i gittikçe cesaretlendirmiş ve İsrail zalimane tutumunun derecesini sürekli artırmıştır.
Batı Dünyasının müslüman toplumuna karşı hasmane bir tavır içerisinde olduğunu, uygulanan çifte standartlarla zaten biliyoruz.
Batı Dünyası kendine yakışanı yapmaktadır. Lakin asıl acı olan İslam Dünyasını yöneten bir çok idarecinin batıcı tutum içerisinde olmasıdır.
Dünyanın ekonomik olarakta önemli bir konumuna sahip Başta Suudi Arabistan olmak üzere bir çok müslüman devletin Filistin konusunda tepkisiz kalması kabul edilir bir durum değildir.
Batı uşaklığı yapan bu ülkelerin liderleri zalim İsrail ile aynı kefededir. Her türlü zenginlik ve şatafatlı hayatı yaşayan, ehli keyif bu liderleride Rabbim kahru perişan eylesin inşallah.
Yaklaşık 2 Milyara dayanmış islam toplumunun 9 milyonluk İsrail’e karşı sessiz kalması yürekleri kanatmaktadır. Eğer islam toplumu İsrail’i helak edecek ebabil kuşları bekliyorsa yanılacaklardır, çünki eğer ebabiller gelirse öncelikle bu zulme sessiz kalan İslam toplumunu taşlıyacaktır.
Zulmün adresi neresi olursa olsun, dini,dili,menşei farketmeksizin insanlığın zalimleri içerisinde barındırmaması gerekir, İnsan olma olgusuda bunu gerektirmektedir.
Yıkım, işgal ve zalim bir tutum içerisinde olan İsrail’in artık ettiklerinin hesabını vermesinin zamanı gelmiş ve geçmiştir. İsrail’e karşı her harekat mübahtır. Gelinen nokta itibari ile bıçak kemiğe dayanmış, hatta kemiği kesmektedir.
Tüm insanlığın İsrail törürüne karşı birlik olması ve insanlık onuru adına gerekeni yapmalıdır.
İsrail katil ve terörist bir devlettir. “

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.