Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

dünya straı Rock and Roll ‘ un efsane solisti Dave Evans Türkiye’ de

dünya straı Rock and Roll ‘ un efsane solisti Dave Evans Türkiye’ de
1. BÖLÜM
Rock and Roll ‘ un efsane solisti Dave Evans dan Türkiye’ ye şok ziyaret. Sessiz sedasız geldiği Sapanca’da 2 gün kaldıktan sonra Istanbul ‘ a gelen ünlū sanatçının 2024 yılında Türkiye’ de verecegi konserlerin baglantısı için ülkemizde olduğu ögrenildi. Gülsen Demirli nin haberi:
AC/ DC nin kurucularından şarkıcı Dave Evans dünyaca ünlü menajeri Don Kerry ile Türkiye ‘ye geldi. Gelir gelmez soluğu Sapanca,’da alan Evans ve Kerry tatillerinin geri kalan kısmını dünyanın en güzel sehri Istanbul’da geçirecek.
Sevilen sanatcı Evans ve menajerinin bundan sonraki durakları Yunanistan oldugu öğrenildi.
AC /DC grubunun 50. kuruluş yılını kutlamak icin dunya turuna Güney Amerika’ dan başlayan Devans , konserlerini Avrupanın gözde ülkeleri Danimarka , Finlandiya , Isveç ,Norveç Fransa ve Isvicre de devam etti .
Evans şimdilerde 29 Eylul de Yunanistan ın Atina ‘ nın antik tiyatrosu Heredos Addicius Odeon da 80 muzisyen ile 60.000 kişilik bir konsere hazırlanıyor.
Evans ve menajeri Kerry Turkiye ye gelme amaçlarının her ne kadar tatil olsada 2024 yılında Türkiye de verecekleri konserin bağlantılarını yapmak ve Türk medyasının önde gelen isimleri ile tanışmak oldugunu söylediler. 
Haber : Gülsen Demirli /Trakmagazin/ Trakyaturktv
Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.