Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Dr. Oğuzhan Çelik bırakmıyor

1 sene önce
56 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

mehmet mustafa dogan

Mahmutlar’lı MHP’ Antalya Milletvekili Adayı akademisyen Dr. Oğuzhan Çelik çalışmalarını 2. Tur seçimleri öncesi ve seçim günüde sürdürdü.
Mahmutlar’lı Dr. Oğuzhan Çelik aday olduğu 28. Dönem Milletvekili adaylığı döneminde çalıştığından daha fazlasını seçimden 15 gün sonra yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalıştığı görüldü ve halkın takdirini kazandı. Siyaset sahnesinde devam kararı alan Dr. Oğuzhan Çelik’in MHP kadrolarında siyaset yapmaya devam edeceği öğrenildi.

TEK TEK SANDIKLARI GEZDİ GÖREVLİLERİ SELAMLADI

Sandık başında görevli olan partililerle sabahın erken saatinde kahvaltı da buluşan Dr. Oğuzhan Çelik seçim günü gün boyunca Mahmutlar, Kestel ve Kargıcak’ta bulunan tüm okullara giderek sandık başında bulunan sandık görevlilerine kolay gelsin dileklerinde bulundu. Vatandaşlar tarafından takdirle karşılanan Dr. Oğuzhan Çelik Milletvekili seçimleri sona ermesine rağmen gece gündüz demeden Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışma yapması ve kendi aday olduğu 28. Dönem Milletvekilli seçimlerindeki çalışmalarını ikiye katlaması siyasette geleceğin ismi olarak yorumlandı.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 2544 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.