Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi. Antalya – Alanya Otoyol Projesi başlıyor.

3 hafta önce
12 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün partisinin Meclis Grup Toplantısında Milletvekilleri ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Antalya – Alanya Otoyol Projesinin başlayacağı müjdesini burada verdi. AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mustafa Toklu müjdeli haberi Alanya’ya duyurdu. Başkan Toklu şu ifadelere yer verdi.

“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantımızda 122 KM uzunluğa sahip Antalya – Alanya Otoyolu projesinin başlayacağı müjdesini verdi.
Antalya-Alanya Otoyolu projesinin ülkemiz için en önemli katkısının, bölge turizminin gelişimindeki olumlu etkisi olacaktır. Ayrıca turizme bağlı olarak özellikle yaz aylarında artan yolculuk taleplerini, hızlı, konforlu ve güvenli olarak karşılamakla birlikte bölgedeki ticaret ve tarım sektörüne hizmet edecek.

Antalya-Alanya Otoyolunda; 84 km 2×3 şeritli Otoyol ve 38 km 2×2 şeritli bağlantı yolu bulunmakta olup toplam 122 km’dir. 7 adet Kavşak, 8 Adet Tünel (11.300 m), 19 Adet Viyadük (7.030 m) bulunacaktır.

Bu önemli projenin bölgemize kazandırılmasında büyük emeği ve destekleri bulunan başta Dışişleri Bakanımız Sn. Mevlüt Çavuşoğlu’na, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Adil Karaismailoğlu’na, İl Başkanımız Sn. İbrahim Ethem Taş’a ve Milletvekillerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1612 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.