Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Çocuklar Gülerse Nasreddin Hoca da güler

1 ay önce
23 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklam
Reklamı Geç

Alanya lı gazeteci oyuncu ve Şehir Alanya Gazetesi Kültür ve Sanat Müdürü Zeki Demir, Oyuncu Palyaço arkadaşı Gökçe Nihan Doğan ile birlikte depremzede çocukları eğlendirmeye, güldürmeye, deprem stresinden kurtarmaya çalışıyor.
Demir, Nasreddin Hoca karakteri ile çocuklara kahkahalar atıp, fıkralar anlatıyor ve heybesinden çıkardığı hediyeleri dağıtıyor.
Palyaço Gökçe Nihan Doğan da palyaço kostümü ile çocukları eğlendirip, dans ettiriyor, balon şişirip şekil vererek dağıtıyor, yüz boyama yapıp, köpük uçurtuyor.
“Çocuklar Gülerse Nasreddin Hoca da güler” sloganı ile gösterilere devam ettiklerini ifade eden Demir, ” Alanya Engelsiz Yaşam Evi Derneği bünyesinde, Palyaço arkadaşım Gökçe hanımla birlikte otellerde ve yurtlarda kalan depremzede çocuklarımızı eğlendirmeye devam ediyoruz ve imkanlarımız ölçüsünde edeceğiz. Depremin korkunç yüzünü yaşamış çocuklarımızın yüzünü güldürmeyi başarmak bizim için büyük mutluluk. Deprem Çocukları gülerse Nasrettin Hoca da güler, Palyaço Gökçe de güler diyoruz. Allah bir daha böyle depremler yaşatmasın inşallah “dedi.
Haber: Zeki Demir

Reklam
Kullanıcı
Mustafa Doğan
Kanalda toplam 1913 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.