Şekil renkleri

Metin renkleri


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

CHP Mamak Engelliler Platformu Açakoca’da Tatilin Keyfini Çıkarıyor

4 hafta önce
57 kez okundu
CHP Mamak Engelliler Platformu Açakoca’da Tatilin Keyfini Çıkarıyor

Mamaklı Engelliler ABB Akçakoca Kampında Doyasıya Eğleniyor

CHP Mamak İlçe Başkanlığı Engelli Platformu ve ABB’nin ortaklaşa düzenlediği engellilere yönelik 03 Eylül – 09 Eylül tarihleri arasında bir hafta devam edecek olan, Akçakoca sosyal tesislerindeki tatil kampı oldukça eğlenceli devam ediyor.

CHP Mamak İlçe Başkanlığı Engelli Platformu’nun Mamak İlçesi’nde belirlediği yaklaşık 120 engelli ve refakatçileri ile beraber tatil kampı hizmetinden faydalanıyor.

Platform yöneticileri, Başkan Selma KURTUL, Başkan yardımcısı Gökay SAÇILIK ve Yönetim Kurulu Üyesi Sevgi AYDIN misafirlerle tek tek ilgilendiler engelli kardeşlerimizi yalnız bırakmadılar.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Ankara Büyükşehir Belediyesi, kentte yaşayan yaşlı ve engelliler ile sosyal yardımlardan faydalanan ailelere tatil imkanı sunuyor.
Ankara Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği uygulamayla, yaz aylarında, Başkentli yaşlı ve engelli vatandaşlar, Akçakoca’daki eğitim ve dinlenme tesislerine gönderiliyor. Her şey dahil ve ücretsiz olarak hizmet veren tatil kampları için kayıt başvuru işlemleri sürüyor.

Yaşlı ve engelli vatandaşlar ile daha önce hiç deniz görmemiş Ankaralıların sosyal hayatlarını renklendirmeyi ve canlandırmayı amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, tatil kampları ile vatandaşlara unutulmaz bir tatil geçirme fırsatı sunuyor.
Özel otobüslerle kamplara giden vatandaşlar, birer haftalık sürelerle hiçbir ücret ödemeden tatil yapıyor. Vatandaşlar güvenli bir ortamda eğitmenler ve uzmanlar eşliğinde yaz kamplarına katılarak, hem sosyal ve kültürel etkinliklerle dolu bir yaz geçiriyor hem de tarihi ve turistik mekanları gezme şansını yakalıyor.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.